طرح های قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)در لرستان پیگیری شد

خرم آباد -ایرنا- طرح های قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)با حضور استاندار لرستان و در تهران در جلسه ای با فرمانده این قرار گاه پیگیری شد.

به گزارش ایرنا در جلسه روز سه شنبه که با حضور نمایندگان شهرستان های کوهدشت، سلسه و دلفان در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی برگزار شد طرح های در دست اجرا از جمله راه آهن دورود- خرم آباد، آزاد راه خرم آباد-اراک، تکمیل فرودگاه خرم آباد، تقاطع بهارستان خرم آباد ،سد های تاج امیر و معشوره،خطوط انتقال آب و سایر طرح ها پیگیری و در خصوص ادامه فعالیت آنها دستورات لازم صادر شد.
تقاطع غیرهم سطح میدان بهارستان خرم آباد یکی از موضوعات این جلسه بوده است که به طول یکهزار و 400 متر، عرض محور 80 متر و عرض زیرگذر 30 متر با 2 دوربرگردان در نظر گرفته شده و برآورد اعتبار اولیه برای اجرای این طرح 700 میلیارد ریال بود که با توجه به مدت زمان اجرای آن، این میزان افزایش یافته است.
استاندار لرستان به تازگی در این خصوص گفته است: این طرح به عنوان باری برای شهرداری تعریف شده که توان تامین مالی آن را ندارد.
سید موسی خادمی افزود: در حالی درآمد شهرداری خرم آباد بین 100 تا 120 میلیارد تومان است که کل اعتبار طرح بهارستان نیز تقریبا معادل این رقم است و ناتوانی شهرداری در تامین منابع مالی آن دور از انتظار نبوده است.
وی با بیان اینکه پیمانکار طرح تا 50 میلیارد تومان طلب دارد افزود: شهرداری هم نتوانسته پرداختی به وی داشته باشد.
7274/6060

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال