رئیس دادگستری سلسله:

دستگاه قضا از جایگاه های قانونی مسئولان دفاع می کند

خرم آباد- ایرنا- رئیس دادگستری سلسله گفت: دستگاه قضایی حامی حقوق مردم است و از مسئولان و جایگاه های قانونی آنان دفاع می کند.

فریدون رواد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، در ارتباط با صدور بیانیه هایی در کانال های خبری و فضای مجازی شهرستان بر علیه برخی مسئولان، اظهار داشت: همانگونه که اجازه نمی دهیم جایگاه مردم خدشه دار شود، اجازه نمی دهیم که جایگاه های قانونی مسئولان هم خدشه دار شود.
وی با تاکید بر اینکه اجازه نمی دهیم کسی وحدت میان مردم و مسئولان را از بین ببرد، افزود: اعتقادمان بر این است که در جایی که تخریب وجود دارد دلسوزی وجود ندارد و این دو با هم در یک ظرف جمع نمی شوند.
رئیس دادگستری سلسله با اشاره به اینکه دستگاه قضا با کسانی که در این فضاها فعالیت غیرقانونی می کنند، برخورد جدی و بدون اغماض می کند، خاطرنشان کرد: این جایگاه ها متعلق به شخص خاصی نیستند بلکه متعلق به نظام جمهوری اسلامی هستند و باید حفظ شوند.
رواد تصریح کرد: در برخورد با کسانی که در جهت تضعیف این جایگاه ها اقدام می کنند در صورتی که شواهد و قرائن کافی بر علیه آن ها موجود باشد ذره ای کوتاه نخواهیم آمد.
وی افزود: در سایه اجرای قوانین و منویات مقام معظم رهبری به مسئولان اجرایی کمک می کنیم چرا که هدف همه ما خدمت رسانی شایسته به مردم است.
اخیرا در فضای مجازی شهرستان سلسله بیانیه هایی بر علیه برخی مسئولان شهرستان منتشر می شود که بازتاب خوبی در افکار عمومی ندارد.
7265/6060

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال