آزمایشگاه مرکزی دانشگاه لرستان 19 رتبه ارتقا یافت

خرم آباد - ایرنا - رئیس دانشگاه لرستان گفت : آزمایشگاه مرکزی این دانشگاه در ارزیابی رتبه‌بندی عملکردی سال 96 آزمایشگاه‌های عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی کشور رتبه سی ام را کسب کرد.

به گزارش ایرنا خسرو عزیزی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه پیش از این رتبه ی آزمایشگاه مرکزی دانشگاه لرستان 49 بود، بیان کرد: مشتری‌مداری، فعالیت شبکه‌ای و مقدار کارکرد از مهم‌ترین پارامترهای رتبه‌بندی آزمایشگاههای دانشگاهی هستند.
وی اظهار داشت: از چهار سال گذشته تاکنون، بیش از 100 میلیارد ریال برای خرید تجهیزات و نوسازی آرمایشگاه مرکزی دانشگاه لرستان، هزینه شده است.
عزیزی ادامه داد:شبکهی آزمایشگاهی فناوری راهبردی کشور، بزرگترین و مهم‌ترین شبکهی آزمایشگاهی است که زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست‌ جمهوری، فعالیت می‌کند.
وی با بیان اینکه برای عضویت در این شبکه، آزمایشگاه‌ها، باید شرایط شبکه را احراز کنند، ادامه داد: اکنون 36 درصد اعضای شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی کشور از آزمایشگاه‌های بخش خصوصی، 35 درصد اعضاء از دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و 29 درصد، از سایر سازمان‌ها و وزارتخانه‌های کشور هستند.
رئیس دانشگاه لرستان گفت:ارتقاء رتبهی عملکردی آزمایشگاه مرکزی دانشگاه لرستان بیانگر این است که روند حرکتی، در این شاخص، رو به صعود و ارتقاء بوده است.
دانشگاه لرستان، با احتساب واحدهای آموزش عالی وابسته به این دانشگاه در شهرستان‌های استان بیش از 9 هزار دانشجو در 225 رشته در مقاطع مختلف تحصیلی و 280 عضو هیئت علمی دارد.
7274/6060

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال