نفرات برتر مسابقات دوی کوهستان قهرمانی کشور معرفی شدند

خرم آباد - ایرنا - پنجمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) قهرمانی کشور با معرفی نفرات برتر در رده آقایان و بانوان در خرم آباد به پایان رسید.

رییس هیات کوهنوردی لرستان روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این رقابت ها با حضور 83 مرد و 26 زن شرکت کننده از 17 استان در ارتفاعات کوه کلا بخش پاپی شهرستان خرم آباد برگزار شد.
آرش قیاسیان گفت: حسن شیرقوی از آذربایجان شرقی، منصور عبدی از کردستان، حسین عابدی از فارس، رحیم رستگاری از مرکزی، علی قره غیبی از البرز، ایمان کوشکی از لرستان، حسین نیرومندی و بهرام پرورش از فارس نفرات نخست تا هشتم این رقابت ها را در رده آقایان کسب کردند.
وی ادامه داد: فاطمه سرشتی از تهران، مژگان احمدی از لرستان، هاجر رضانژاد از فارس، رقیه شریفی از البرز، زهرا قمشلو از البرز، زینب عباس منش از لرستان، مریم جوکار از فارس و آزاده معزی از تهران نفرات نخست تا هشتم رده بانوان را کسب کردند.
قیاسیان بیان کرد: ورزشکاران 20 کیلومتر مسیر کوهستانی را از یکهزارو 100 متر تا 2 هزار و 700 متر ارتفاع از سطح دریا با هم به رقابت پرداختند.
وی گفت: نفرات برتر این رقابت ها به اردوهای تیم ملی برای اعزام به رقابت های بین المللی معرفی می شوند.
پنجمین دوره مسابقات کشوری دوی کوهستان گرامیداشت سرداران شهید داوود و کوروش علی پناه در رده آقایان و بانوان 15تیرماه در خرم آباد برگزار شد.
3210/3022

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال