نماینده ولی فقیه در لرستان:

ترامپ قادر به ایستادگی در برابر ملت ایران نیست

خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه امروز قویتر از هر زمان دیگر در صحنه حاضریم ،گفت: ترامپ تنها می خواهد جو روانی ایجاد کند چرا که در واقع قادر به ایستادگی در برابر ملت بزرگ ایران نیست.

به گزارش خبرنگار ایرنا آیت الله سید احمد میرعمادی در خطبه های نماز سیاسی عبادی جمعه در مصلی الغدیر خرم آباد اظهار داشت: رئیس جمهور تازه کار آمریکا هنوز با مردم و سیاست های جمهوری اسلامی ایران آشنا نشده اما او باید بداند که پاسخ ما به این زورگویی ها هوشمندانه، قدرتمندانه و متناسب خواهد بود.
وی افزود: آمریکا ظاهرا قایق های تندروی ما را به یاد نمی آورد و فراموش کرده که فرزندان دریادل این سرزمین چندی پیش با این قایق ها فرصت هیچ مجالی به آنها ندادند.
وی اضافه کرد: اگر نفت ایران از تنگه هرمز صادر نشود هیچ کشوری نیز قادر نخواهد بود نفت خود را از طریق تنگه هرمز صادر کند.
آیت الله میرعمادی به موضع گیری صریح و قاطع رئیس جمهور در برابر آمریکا و رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور با این سخنان نشان داد که ملت ایران با تبعیت از رهبری در مقابل زورگویی ها خواهند ایستاد و در این راه از هیچگونه ایثار و فداکاری دریغ نخواهند کرد.
وی در ادامه سخنان خود ضمن یادآوری حوادث 18 تیر گفت: آشوب ها تمام نشده و یکی از برنامه های اصلی دشمن ایجاد شورش و اعتصاب در کشور است تا در جامعه شکاف ایجاد کند در واقع سیاست امروز دشمن فشار از بیرون و اعتراض از درون است تا به هدف شوم خود برسد.
وی ادامه داد: تا حرکتی شروع می شود برخی ها بدنبال کشته سازی های دورغین، مظلوم نمایی و بزرگ نمایی مشکلات می روند لذا چاره آن حضور آگاهانه در صحنه است و از این جهت خدا را شاکریم که ملت ایران ملتی همیشه بیدار است.
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد 17 تیر سالروز پیمان سعد آباد بین ایران ترکیه افغانستان و عراق را یادآور شد و گفت: این پیمان در راستای تامین منافع انگلیس بود ظاهری زیبا داشت اما نتیجه آن از دست رفتن بخشی از خاک ایران بود.
وی خاطرنشان کرد: یادآوری این پیمانها برای عبرت گرفتن است آنچنانکه در جنگ تحمیلی مردم ایران 8 سال ایستادگی کردند و نگذاشتند یک وجب از خاک وطن به دشمن واگذار شود.
آیت الله میرعمادی 21 تیر سالروز حادثه مسجد گوهر شاد و روز حجاب و عفاف را از مناسبت های مهم سال دانست و اظهار داشت: دشمن برای پیاده کردن اهداف شوم خود همواره به دنبال بدحجابی و بی حجابی است که در این مورد هوشیاری مردم ما بسیار مهم و تعیین کننده است.
7264/6060

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال