هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

افتتاح بدون بهره برداری

پایگاه خبری یافته در مطلبی با عنوان ' افتتاح بدون بهره برداری' نوشت: بیش از دو سال است از مراسم افتتاح می‌گذرد! آن زمان معاون اجرایی رئیس‌جمهور، شریعتمداری بود، مجتمع پرورش ماهی دوآب سلسله افتتاح شد، همان موقع هم معلوم بود پروژه نیمه‌تمام است!

در ادامه این مطلب آمده است: الان تیرماه 97 است و خبری از بهره‌برداری نیست، مدیرکل شیلات لرستان، کیارش بیرانوند خبر داده است پروژه به سرمایه‌گذار جدید واگذارشده و قرار است شهریور 97 بهره‌برداری شود.‌
پروژه‌ای مهم که قرار است بیش از هزار و سیصد تن ماهی تولید کند و شاید دو هزار تن.‌
یک پرسش: وقتی پروژه‌ای نیمه‌تمام است و هنوز به بهره‌برداری نرسیده چه اصراری است یک مقام عالی‌رتبه از تهران به لرستان دعوت شود و مراسم افتتاح برگزار شود؟
بعد هم باگذشت ماه‌ها از مراسم افتتاح، تازه متوجه بشویم که خبری از بهره‌برداری نبوده و دوباره قرار است شهریور امسال، پروژه به بهره‌برداری برسد!
همواره با کلنگ زنی و افتتاحیه‌های ناقص مخالف بوده‌ام.
چه ایرادی است اجازه بدهیم یک پروژه به مرحله بهره‌برداری کامل برسد و بعد از مقامات کشوری دعوت کنیم پروژه را افتتاح کنند؟
افتتاح ناقص یک پروژه یا کلنگ زنی‌هایی که هنوز وضعیت تخصیص‌های پروژه قطعی نشده است بعد از مدتی، خودشان باعث ایجاد احساس بدبینی در مردم می‌شوند.
کلنگی بر زمین زده می‌شود چند ماه بعد مشخص می‌شود در فلان پروژه، اصلاا هنوز وضعیت زمین پروژه هم تعیین تکلیف نشده است!
پروژه‌ای همچون مجتمع پرورش ماهی دوآب با کلی بازتاب رسانه‌ای به افتتاح می‌رسد بعد از چند ماه، مشخص می‌شود به بهره‌برداری نرسیده است!
منبع: پایگاه خبری یافته
7269/6060

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال