ثبت نام جشنواره تعاونی های برتر لرستان آغاز شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ثبت نام در سیزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر از امروز پنجشنبه آغاز شد و تا 16 تیرماه ادامه دارد.

علی آشتاب روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: متقاضیان می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی ww.taavonibartar.ir و یا پایگاه اینترنتی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان به نشانی http//lorestan.mcls.gov.irr برای شرکت در سیزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر اقدام کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: این جشنواره در زمینه های تولیدی، توزیعی، خدماتی و کشاورزی برگزار شده است.
وی افزود: تمامی شرکت ها و اتحایه های تعاونی می توانند در گرایش های مختلف این جشنواره نظیر همچون کشاورزی، صنعتی، معدنی، عمرانی، خدماتی، اعتبار، دهیاری ها، زنان، حمل و نقل، فرش دستباف، مسکن، مرزنشینان، دانش بنیان، سهامی عام، فراگیر ملی، تأمین نیاز تولیدکنندگان، مصرف کنندگان و صفوف و بنیاد تعاون و کارآفرینی ثبت نام کنند.
آشتاب گفت: این جشنواره با هدف شناسایی و معرفی الگوهای برتر، معرفی دستاوردهای بخش تعاون و ترویج فرهنگ کار گروهی و جمعی برگزار می شود.
وی افزود: با توجه به نامگذاری امسال تحت عنوان حمایت از کار و تولید ایرانی برگزاری این جشنواره می تواند با ایجاد رقابت و ارتقای کیفیت تولید و خدمات در بین تعاونی های مختلف در حمایت از تولید داخل موثر باشد.
وی با اشاره به شرکت 500 تعاونی در جشنواره تعاونی های برتر پارسال لرستان اظهار داشت: 15 تعاونی در این جشنواره مورد تجلیل قرار گرفت و در جشنواره سراسری تعاونی های برتر کشور نیز سه تعاونی از لرستان انتخاب شد.
در حال حاضر 2 هزار و 929 تعاونی با اشتغال 27 هزار و 480 نفر در لرستان فعال هستند.
جشنواره تعاونی ها برتر همه ساله همزمان با هفته تعاون از 13 تا 19 شهریور ماه در سراسر کشور برگزار می شود.
1920/3022

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال