مدیرکل ورزش و جوانان لرستان:

موضوع بی احترامی به بانوی ورزشکار لرستانی پیگیری می شود

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: موضوع بی احترامی به بانوی ورزشکار لرستانی به طور ویژه و با جدیت بررسی و پیگیری می شود.

به گزارش ایرنا ، علی یاور عزیزپور روز یکشنبه در جمع خبرنگاران در باره مطلبی با عنوان بی احترامی دبیر فدراسیون جودو به فاطمه رشیدی (نماینده لرستانی وزن منهای 48 کیلوگرم تیم ملی جودوی بانوان) اظهار داشت: بی احترامی به ورزشکاران لرستانی برای ما به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.
وی ضمن تاکید بر اینکه ورزشکاران نیز باید با هماهنگی هیات مربوط استان و اداره کل ورزش و جوانان به فدراسیون مراجعه کنند ، گفت: رعایت قانون و عرف مورد تائید وزارت ورزش و جوانان برای ورزشکاران لازم است.
وی افزود: درستی مطلب مطرح شده بررسی و از طریق روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان اطلاع رسانی خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، نایب رییس هیات جودو بانوان لرستان ضمن ابراز بی اطلاعی از هماهنگی این ورزشکار با هیات مربوط برای حضور در فدراسیون جودو گفت: هیچگونه هماهنگی با هیات جودو استان صورت نگرفته است.
مریم بهاروند افزود: به دنبال اعزام نشدن 2 وزن از طرف فدراسیون (به دلیل حضور بسیاری از ورزشکاران سایر کشورها) که اتفاقا ورزشکار لرستانی در یکی از این اوزان بوده این ورزشکار به منظور اعتراض، خودسرانه به فدراسیون مراجعه کرده و احتمالا این حاشیه ها از آنجا ناشی شده است.
برخورد ناشایست با بانوی لرستانی تیم ملی جودو جمهوری اسلامی ایران، با واکنش‌های فراوانی در فضای حقیقی و مجازی مواجه شده تا جایی که افکار عمومی خواستار برخورد با عامل این رفتارغیر اخلاقی و غیر اسلامی شده‌اند.
3210/6060

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال