نماینده ولی فقیه در لرستان:

شکست صهیونیست مهمترین اثر راهپیمایی روز قدس است

خرم آباد - ایرنا- نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: شکست صهیونیست هایی که روزی خود را قدرت برتر می دانستند مهمترین اثر راهپیمایی روز قدس است.

به گزارش ایرنا، آیت الله سید احمد میرعمادی در جمع نمازگزاران این هفته نماز جمعه که در محل مصلی خرم اباد برگزار شد اظهار داشت: امروز ملت مسلمان جهان با حضور گسترده خود در راهپیمایی های روز قدس به اسطوره شکست ناپذیری اسرائیل پایان بخشیده اند.
وی افزود: از دیگر اثرات راهپیمایی روز قدس برملاشدن چهره واقعی حاکمان عرب با رژیم صهیونیستی است به اینصورت که حاکمان عرب در حالیکه پنهانی با رژیم صهیونیستی در ارتباط بودند امروز قدم به قدم در حال عادی سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی هستند و امروز این چهره آنها برای مردم مسلمان دنیا برملا شده است.
امام جمعه خرم آباد گفت: ناکارآمدی طرح سازی و جریان ناکارآمدی سازش از دیگر اثرات راهپیمای های 40 ساله روز قدس است.
وی گفت: تسریع در فرایند نابودی رژیم صهیونیستی از دیگر اثرات راهپیمایی های روز قدس است و پیش بینی مقام معظم رهبری در خصوص نابودی رژیم صهیونیستی بیانگر دوراندیشی و نگاه حکیمانه و هوشمندانه از سوی سیاستمدران تلقی می شود.
امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: روز جهانی قدس یکی از یادگارهای نجات بخش امام راحل برای امت اسلامی است که یکی از ویژگی های خاص روز قدس امسال با سال های گذشته این است که امسال اولین سالی بود که برخی از سرزمین های اشغال شده فلسطین و سوریه و عراق از لوس داعش پاکسازی شدند.
وی گفت: از دیگر ویژگی های روز قدس امسال با سال های گذشته انتقال سفارت آمریکا به قدس بود که این اقدام در واقع دهن کجی به مسلمانان بوده است.
امام جمعه خرم آباد افزود:پاکسازی قدس از آثار اسلامی از اهداف استکبار از این اقدام است اما استکبار جهانی بداند امروز مردم با فریاد مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل در واقع بیان کردند که انچه که محو شدنی و نابود شدنی است امریکا و رژیم صهیونیستی است.
وی با اشاره به سخنان مهم مقام معظم رهبری در بیست و دومین سالروز ارتحال امام خمینی (ره) گفت: سخنان مقام معظم رهبری نشانه هوشمندی و رهبری داهیانه و مثال زدنی ایشان است که نیازمند تحلیل و بررسی و دقت دارند.
آیت الله میرعمادی افزود: یکی از مهمترین محورهای سخنان ایشان بصیرت سیاسی، و اجتماعی و آگاهی از برنامه ها و نقشه های دشمن است.
وی با تاکید بر اینکه مهمترین بعد بصیرت، دشمن شناسی است گفت: دشمن امروز بیش از هر چیزی از طریق فشار اقتصادی و شدت بخشیدن به تحریم های اقتصادی وارد عمل می شود و به عبارتی اتاق عملیات و اتاق فکر آمریکا در تحریم اقتصادی است.
امام جمعه خرم آباد افزود: هدف از فشار افتصادی ، عقب نشینی و پشیمان کردن ملت از اهداف و آرمان های خود است و در واقع امریکا با فشارهای اقتصادی می خواهد کاری کند تا مردم پشیمان شوند.
امام جمعه خرم آباد گفت: فعالیت هسته ای بعنوان مهمترین عامل قدرت ما به شمار می رود که یکی از برنامه های دشمن این است که این عامل قدرت ما از بین ببرد.
امام جمعه خرم آباد گفت: یکی از محورهای مهم سخنرانی مقام معظم رهبری صدور فرمان عزت بخش ایشان برای بازگشت به غرور ملی و هسته ای بود که بسیار برای ملت ما مایه خرسندی است.
وی افزود: این فرمان مقام معظم رهبری دوباره عزت ملی و اعتماد به نفس را در میان مردم زنده کرده است.

** امام جمعه دورود: هدف از نامگذاری روز قدس ایجاد همبستگی بود
امام جمعه دورود گفت: هدف حضرت امام خمینی (ره) از نامگذاری روز قدس ایجاد همبستگی و هم قوائی کشورهای اسلامی برعلیه اسرائیل غاصب بود.
حجت الاسلام رضا حقیان در خطبه های نماز جمعه ی این هفته دورود افزود: حضرت امام به دنبال این بود که افکار کشورهای عربی اسلامی را متوجه جنایات اسرائیل غاصب نماید.
وی گفت: حضرت امام (ره) موفق شد در روز جهانی قدس بیش از 82 کشور مسلمان را همراه ملت بزرگ ایران اسلامی در آخرین جمعه از ماه رمضان برعلیه رژیم غاصب اسرائیل وادار به راهپیمایی و تظاهرات ضد صهیونیستی نماید.
امام جمعه دورود اظهار داشت: حضرت امام در بسیج افکار عمومی جهان برعلیه رژیم دد منشانه ی اسرائیل بسیار موفق شدند، اما با همه این توصیفات باز شاهد جنایات اسرائیل برعلیه مردم مسلمان فلسطین هستیم.
وی با بیان اینکه عامل وحدت همواره باعث موفقیت مسلمانان در مقابله با توطئه های آمریکا و اسرائیل خواهد بود گفت: مردم و مسلمانان جهان باید با تبعیت از دستورات اسلامی و رهنمودهای حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری در مقابل این توطئه ها ایستادگی نماید.
1920/6060

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال