نماینده ولی فقیه در لرستان:

آمریکا و آل سعود به دنبال جنگ افروزی در منطقه هستند

خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: آمریکا و آل سعود با همکاری رژیم صهیونیستی به دنبال جنگ افروزی در منطقه برای تثبیت قدرت خود هستند.

به گزارش خبرنگار ایرنا آیت الله سید احمد میرعمادی در خطبه های نماز جمعه این هفته در مصلی الغدیر خرم آباد اظهار کرد: امروز یک مثلث شومی در منطقه به وجود آمده که عامل بی ثباتی منطقه شده و ریشه نا آرامی ها در طول این چند سال در این مثلث شوم است.
وی بیان کرد: این اتحاد شوم باعث اتحاد امت اسلامی خواهد شد و با بصیرت امت اسلامی شاهد نابودی رژیم آل سعود و رژیم صهیونیستی در منطقه خواهیم بود.
وی با گرامیداشت بعثت پیامبر اکرم (ص) بیان کرد: این رویداد بزرگترین واقعه دینی است که منشا تحولی عظیمی در زندگی بشریت می باشد.
وی اظهار کرد: اسلام کاملترین دین و قرآن آخرین کتاب آسمانی و معجزه پیامبر اسلام قرار داد تا سعادت بشریت برای همیشه تضمین شود و از این رو بعثت منشا سعادت ابدی بشریت است.
امام جمعه خرم آباد افزود: متاسفانه امروز بشریت به دلیل دور شدن از فلسفه بعثت گرفتار جاهیلت مدرن و جاهلیت قبیله ای شده است و سردمدار جاهلیت مدرن استکبار و غرب و سردمدار جاهلیت قبیله ای آل سعود می باشد.
به گفته وی امروز برخی از سران کشورهای عربی با پول و ثروت بی اندازه در کنار دولت های بزرگ استکباری قرار گرفتند تا استکبار جهانی به مردم مسلمان سوریه حمله کند.
آیت الله میرعمادی ادامه داد: در کشور اسلامی و مدعی اسلام ، استکبار جهانی برای سرکوب مسلمانان مهیا می شود و با پول و ثروت مسلمانان پیشرفته ترین سلاح نظامی را عربستان از استکبار جهانی تهیه می کند تا مردم مسلمان یمن را بمباران کند.
وی اظهار کرد: پشت پرده اسلام هراسی و اسلام ستیزی آمریکا،انگلیس و رژیم صهیونیستی است.
آیت الله میرعمادی همچنین با بیان اینکه امروز مسلمانان باید با بصیرت و هوشیار باشند و غفلت مسلمانان باعث جنگ افروزی در منطقه می شود چراکه آمریکا و آل سعود به دنبال جنگ افروزی در منطقه برای تثبیت قدرت خود هستند.
وی با اشاره به 22 فروردین و روز ارتش نیز گفت:روز ارتش روز بزرگداشت حماسه آفرینی های دلاور مردانی است که از ابتدای پیروزی انقلاب تا به امروز فداکاری می کنند.
7274/6060

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال