مردم لرستان 120 میلیارد ریال به بازسازی عتبات عالیات کمک کردند

خرم آباد- ایرنا - رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان لرستان گفت: مردم این استان تاکنون 120 میلیاردریال به صورت نقدی و غیرنقدی برای بازسازی عتبات عالیات کمک کردند.

اصغر حقی پور روز چهارشنبه در حاشیه جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات استان لرستان در پلدختر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این میزان کمک در طول دوره 13 سال فعالیت ستاد عتبات و عالیات استان جمع آوری شده است.
وی افزود: کمکهای غیرنقدی شامل 15 کیلوگرم طلا ، 2 هزار و 550 متر سنگ چینی و کریستال و چهار هزار تن سیمان بوده که مردم لرستان برای بازسازی عتبات عالیات اهدا کردند.
حقی پور خاطر نشان کرد: ستاد بازسازی عتبات عالیات استان لرستان بیش از 14 کاروان از نیروهای تخصصی به کشور عراق اعزام کرده است.
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان لرستان همچنین گفت: جلسه های ستاد بازسازی عتبات عالیات استان لرستان هر فصل در یک شهرستان استان برگزار می شود که در این جلسه ها عملکرد ستاد درآن شهرستان ها بررسی می شود و راه حل هایی در راستای حل مشکلات شهرستان ارایه می شود تا خادمان بتوانند بهتر در خدمت اهداف مقدس عتبات عالیات باشد.
شهرستان پلدختر در 120 کیلومتری جنوب غربی مرکز استان لرستان واقع شده است.
آخرین اخبار و رویدادهای استان لرستان، ایران و جهان علاوه بر سایت ایرنا لرستان در کانال تلگرامی @irnalorestan نیز منتشر می شوند.
7272/6060

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال