فرمانداربروجرد:

تقویت ارزش های فرهنگی درجامعه باید مورد توجه قرار بگیرد

بروجرد - ایرنا - معاون استاندار لرستان وفرماندار بروجردگفت: حمایت و تقویت ارزش ها و آرمان های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در جامعه باید مورد توجه مردم و مسئولان قرار بگیرد.

به گزارش ایرنا علی کورانی فرروز چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگی عمومی که دردفتر امام جمعه بروجرد برگزار شد، افزود: حمایت از کالای ایرانی و مصرف داخلی مطالبه جدی رهبری و مردم و این مهم با عزم جدی تحقق می یابد ودر این راستا نیز تولید کنندگان باید تولید کالای با کیفیت را در دستور کار قرار دهند.
وی اظهارکرد: اعضای شورای فرهنگ عمومی درسال جاری باید مسائل و مشکلات شهری، روستایی را شناسایی و بررسی کنند و راهکارها و پیشنهادهای کابردی برای برطرف کردن آنها ارائه دهند.
معاون استاندار لرستان بیان کرد: آیین نامه داخلی شورای فرهنگ عمومی بروجرد باید براساس موضوعات مختلف تعریف شود تا در مسیر صحیح حرکت کند و به اهداف مشخص و درنظر گرفته شده برسد.
کورانی فراضافه کرد: اولویت های سال 96 باید مشخص و دسته بندی شود و تحقق شعارسال نیز باید دراولویت آنها قرار بگیرد.
رئیس دادگستری بروجرد گفت: برای تحقق شعارسال باید یک گفتاردرمانی و آسیب شناسی انجام شود و ستاد مرکزی برای حمایت از کالای ایرانی به دور از منافع حزبی و گروهی تشکیل شود.
حمیدرضا بوالحسنی افزود: باید ستادی با حضورنخبگان تشکیل شود و راهکارهایی برای تحقق شعارسال اندیشیده تا با برنامه ریزی در راستای تحقق آنها قدم برداشته شود.
وی اضافه کرد: دولت باید با بخشش های مالیاتی و حمایت های بانکی در راستای ارتقا کیفیت و برطرف کردن معضل اشتغال اقدام کند.
رئیس کمیته امداد بروجرد گفت: موسسات و سازمان های غیردولتی اقدام به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم می کنند که هیچ نظارتی بر آنها وجود ندارد.
علی معظمی افزود: کانال های تلگرامی در فضای مجازی بسیاری وجود دارد که اقدام به جمع آوری کمک های مردم کرده که باید در این راستا اقداماتی از سوی دستگاه های نظارتی صورت گیرد.
7190/7273

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال