فرماندار خرم آباد:

طرح ساماندهی ورودی جنوبی خرم آباد 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

خرم آباد - ایرنا - فرماندار خرم آباد با بیان اینکه ورودی شهرها نقش غیرقابل انکاری در قضاوت اولیه گردشگران دارد، گفت: 80 درصد از کار ساماندهی ورودی جنوبی شهر خرم آباد انجام شده است.

به گزارش ایرنا اسد عبدالهی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: ورودی جنوبی شهر خرم آباد به رغم تردد زیاد میهمانان داخلی و خارجی در شان مرکز استان نیست و چهره واقعی شهر را مخدوش کرده بود.
فرماندار خرم آباد گفت: پس از سالها بی مهری با ورود مدیریت ارشد استان، وضعیت ورودی های شهر خرم آباد در حال تغییر است و استاندار لرستان نگاه جدی و ویژه ای به این موضوع دارد.
وی با بیان اینکه در صورت مساعد بودن شرایط جوی تا 25 اسفند ورودی خرم آباد ساماندهی می شود افزود: در حال حاضر 15 تیم به طور همزمان مشغول عملیات جدول گذاری، ترمیم و نصب گاردریل، شانه سازی، آسفالت و زیرسازی هستند.
عبدالهی اظهار کرد: کنترل آب های سطحی معابر و آسفالت باند کندرو، ایجاد فضای سبز حاشیه جاده از پل ماسور تا اولین میدان شهر و ساماندهی خودروهای فروش میوه از وظایف دستگاه های اجرایی یادشده است که امیدواریم در اسرع وقت نسبت به انجام این وظایف اقدام کنند تا در آغاز سال 1397 یک ورودی زیبا و در شان مردم خرم آباد داشته باشیم.
3210/3022

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال