احتمال خاموشی برق در ساعات اولیه بارش باران در پلدختر

خرم آباد - ایرنا - مدیر شرکت توزیع برق پلدختر گفت: با توجه به غالب بودن پدیده ریزگردها و باد شدید در پلدختر، امکان خاموشی در ساعات اولیه بارش باران در این شهرستان وجود دارد.

محمد طاهر متش پور شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نشستن گردو خاک روی مقره ها در شبکه های فشار قوی ممکن است با بارش باران به صورت پراکنده و ایجاد جریان غلیظ آب، برق منطقه قطع شود.
وی اظهار کرد: این پدیده موجب خاموشی طولانی نخواهد شد اما ممکن است خاموشی های کوتاه مدت را با باران اولیه به دنبال داشته باشد.
مدیر شرکت توزیع برق پلدختر افزود: این شرکت 25 نفر نیرو شامل سیم بان، کارشناس و تکنسین برق در قالب 10 تیم را برای مقابله با قطعی احتمالی برق در مناطق پلدختر، معمولان، پاعلم و قلعه نصیر مستقر کرده است.
وی گفت: نیروهای شرکت توزیع برق پلدختر در پی پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارندگی در ساعات آینده و بروز پدیده ریزگردها در آماده باش کامل قرار دارند.
مدیر شرکت توزیع برق پلدختر از مردم خواست جهت آمادگی برای مواجه شدن با خاموشی احتمالی وسایل روشنایی گازی و غیره را در دسترس خود داشته باشند و در صورت امکان وسایل برقی خود را از مدار خارج کنند.
شهرستان پلدختر در 120 کیلومتری جنوب غربی مرکز استان لرستان واقع شده است.
آخرین اخبار و رویدادهای استان لرستان، ایران و جهان علاوه بر سایت ایرنا لرستان در کانال تلگرامی @irnalorestan نیز منتشر می شوند.
7272/3022
خبرنگار: فاطمه مهرابی ** انتشاردهنده: احسان کردی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال