توان بالای موشکی ایران برای قدرت های جهان مشهود است

بروجرد - ایرنا - مشاورعالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه کشوردرعرصه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بارها مورد هجمه کشورهای استکباری قرار گرفته است، گفت: توان بالای نظامی و موشکی ایران اسلامی برای قدرت های جهان مشهود است وهیچ کشوری توان مقابله با آن را ندارد.

به گزارش ایرنا سردار خسرو عروج در یادواره شهدای حوزه مقاومت قدس که در حسینیه ثارالله ناحیه مقاومت بسیج بروجرد برگزارشد، افزود: شهدا دردوران دفاع مقدس جان خود را فدا کردند تا دشمن نتواند ضربه ای به این کشور وارد کند.
وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی دارای پشتوانه مردمی است، اظهارکرد: شهدا خود را سپرهجمه های دشمن کرده و تا آخرین نفس در برابر آنها ایستادند که پیروزی، سربلندی، عظمت و اقتدار امروز خود را مرهون فداکاری و جان نثاری های شهدا و رزمندگان است.
مشاورعالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: دشمن سال ها تلاش کرده تا بتواند ضربه خود را به این کشوربزند اما به لطف خدا، رهنمودهای مقام معظم رهبری و به برکت خون شهدا همه توطئه های دشمنان درنطفه خنثی شده اند.
سردارعروج تاکید کرد: پیروزی های انقلاب اسلامی ایران روز به روز بیشتر می شود و این مهم سبب متحیرو متعجب شدن دولت ها و قدرت های دنیا شده است.
وی ادامه داد: فرزندان این مرز وبوم در طول این سال ها بدون هیچ چشم داشتی در برابر تجاوزهای دشمنان ایستادگی کردند.
مشاورعالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: شهدای انقلاب اسلامی ایران با تاسی از سید الشهدا(ع) جان خود را تقدیم کردند و همه ما وظیفه داریم راه آنها را ادامه دهیم.
7190/7273 خبرنگار: علیرضا سلیمانی روزبهانی ** انتشاردهنده: مقداد بهاروند احمدی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال