اختصاص هفت میلیاردو 500میلیون ریال برای اصلاح شبکه انتقال آب 3 روستای پلدختر

خرم آباد- ایرنا- مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری پلدخترگفت: در پی قطع آب آشامیدنی سه روستای جنوب غربی این شهرستان، هفت میلیارد و 500 میلیون ریال برای اصلاح شبکه های آبرسانی این روستاها اختصاص یافت.

شهاب محمودی روز شنبه در حاشیه بازدید از اصلاح شبکه آبرسانی این وستاها به خبرنگار ایرنا در پلدختر اظهار کرد: عملیات اجرایی اصلاح شبکه آبرسانی به روستاهای اسلام آباد ، چم قلعه و سراب حمام که اواخر هفته گذشته بدلیل حفاری قطع شده بود ، از اوایل آذرماه سال جاری از روستای چم قلعه آغاز شده است.
وی افزود: پیمانکار اصلاح شبکه لوله انتقال آب روستای سراب حمام در حال فعالیت است که تا پایان سال جاری عملیات اصلاح آن نیز به پایان می رسد.
مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری پلدختر گفت: تعداد مشترک این شرکت در سه روستای جنوب غربی شهر پلدختر 2هزار مشترک اعلام کرد و افزود: در این عملیات 700 متر لوله 90 اینچ و 2 هزار متر لوله 75 اینچ و حدود سه هزار متردیگر لوله 110 اینچ پلی اتیلن در روستای سراب حمام نصب و تعویض شده است.
محمودی خاطر نشان کرد : خط انتقال آب از اسلام آباد به سمت چم قلعه نیز یکهزار و 600 متر طول دارد.
شهرستان پلدختر در 120 کیلومتری جنوب غربی مرکز استان لرستان واقع شده است .
آخرین اخبار و رویدادهای استان لرستان، ایران و جهان علاوه بر سایت ایرنا لرستان در کانال تلگرامی @irnalorestan نیز منتشر می شوند.
7272/6060
خبرنگار: فاطمه مهرابی**انتشاردهنده:محمد علیدوستی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال