هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

جانبازان الیگودرز در پیچ و خم مشکلات درمانی

خرم آباد - ایرنا - پایگاه خبری یافته لرستان در مطلبی با عنوان جانبازان الیگودرز در پیچ و خم مشکلات درمانی نوشت:جمعی از جانبازان و خانواده‌های معظم شهدای شهرستان الیگودرز از عدم خدمات‌دهی برخی مراکز درمانی اظهار نارضایتی نمودند.

در ادامه این مطلب آمده است: این عده ضمن مراجعه به خبرنگار یافته، اظهار داشتند: پس از انتقال بیمه‌های طلایی از بیمه ایران به بیمه دی برخی مراکز درمانی از انعقاد قرارداد خودداری نموده‌اند.
یکی از مراجعین گفت: در داروخانه‌ها با بهانه اینکه داروی خارجی مورد قبول بیمه نیست مبلغ کامل دارو را از بیماران دریافت می‌کنند اما بیشترین مشکل جانبازان و خانواده‌های شهدا در مراکز سونوگرافی با هزینه‌های سرسام‌آور می‌باشد که زیر بار بیمه طلایی نمی‌روند.
یکی دیگر از جانبازان با قدردانی از پزشکان و مسؤولین داروخانه‌ها و آزمایشگاه‌ها که نسبت به خدمات‌دهی به جانبازان و خانواده شهدا اقدام می‌کنند اظهار داشت: شایسته نیست کسانی که همه هستی و وجود خود را برای امنیت این کشور در طبق اخلاص گذاشته‌اند امروز با بی‌مهری مواجه شوند در حالی که پزشک محترمی که امروز در امنیت کامل مشغول طبابت و تشخیص می‌باشد باید به یاد آورد که آرامش او مرهون خون شهدا و ایثار جانبازان می‌باشد و شایسته است که فقط در قید و بند مادیات نباشد.
به هر حال از مسوولین بنیاد شهید و امور ایثارگران درخواست می‌کنیم حداقل یکی از مراکز سونوگرافی شهرستان را ملزم به انعقاد قرارداد با بیمه نماید تا قشر ایثارگر از سرگردانی نجات یابند.
منبع :سایت یافته
7274/6060
خبرنگار:مریم نریمانی **انتشاردهنده:محمد علیدوستی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال