معاون استاندار لرستان:

مردم بهترین قاضی در خصوص عملکرد مسئولان هستند

خرم آباد - ایرنا - معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: مردم با اعتماد به روش و منش دولت تدبیر و امید و انتخاب مجدد آقای روحانی، بهترین قاضی در خصوص عملکرد مسئولان هستند.

به گزارش خبرنگار ایرنا حبیب الله خجسته پور شامگاه سه شنبه در مراسم روز دانشجو در سالن جلسات دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان بیان کرد: قانون اساسی جمهوری اسلامی توسط بزرگمردان این مملکت نوشته شده و توسط مردم و با رای عظیم تصویب شد و ارکان نظام را تعریف کرده است.
خجسته پور ادامه داد: در راس نظام ولی فقیه قرار دارد که در همه حوزه ها ولایت دارد و بنا بر قانون هر چهار سال یکبار قوه مجریه در مقابل رای مردم قرار می گیرد.
وی افزود: اگر مردم به روش و منشی اعتماد کردند و شخص انتخاب شده توسط ولی فقیه تنفیذ شد تا زمان وجود تنفیذ کسی حق تخریب آن را ندارد ولی می توانند رفتارها را نقد کنند.
به گفته وی هنوز هفت ماه نیست که یکبار دیگر مردم به این روش و منش اعتماد کرده و ولی فقیه نیز حکم ریاست جمهوری را تنفیذ کرده اند لذا بهترین قاضی مردم هستند.
خجسته پور در بخش دیگری از سخنانش افزود: اگربه گفته برخی افراد برجام خسارت محض بود باید گفت دوران صفر و یک به سر رسیده است و دوران منطق جاری است.
وی افزود: برجام نه خسارت محض و نه عالی ترین اقدام بود و نقاط مثبت و منفی داشت چون خواسته ما نبود و پای میز مذاکره بر اساس هدایت ها و حمایت های مقام معظم رهبری و نرمش قهرمانانه پیش رفتیم.
خجسته پور ادامه داد: تیم مذاکره برجام به تعبیر مقام معظم رهبری جوانان مومن و انقلابی بودند و نمی گوئیم بی عیب و نقص بود.
وی اظهار کرد: با روی کار آمدن ترامپ اگر برجام نبود کل کشورهای دنیا در مقابل ایران بسیج می شدند اما این معاهده بین المللی اجازه این کار را به آنها نمی دهد.
وی همچنین با اشاره به 10 سفردرون استانی استاندار لرستان به شهرستان های استان و بازدید از طرح های عمرانی افزود:استاندار لرستان دارای سابقه استانداری و زاگرس نشین است که با همراهی مردم در توسعه استان نقش بسزایی خواهد داشت.
وی ادامه داد: تکمیل و احیا طرح های غیر فعال استان در اولویت کاری استانداری لرستان است و 100 طرح عمرانی و اقتصادی در استان شناسایی شده است.
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: دربرخی شهرهای استان معضل حاشیه نشینی وجود دارد که هم نیازمند ایجاد زیرساخت های عمرانی و اجتماعی هستند.
وی بیان کرد: 10 شهر دارای مناطق حاشیه ای کشور از اعتبارات حوزه اجتماعی بهره مند می شوند که شهرستان خرم اّباد نیز جهت توانمند سازی مناطق حاشیه نشینی به آنها افزوده شد و 15 میلیارد ریال جهت توانمند سازی این مناطق پرداخت شده است.
خجسته پور با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان در حوزه توانمند سازی امور اجتماعی محلات بسیار فعال است ودر حوزه توانمند سازی زیرساخت ها و ستاد باز آفرینی این محلات در سال 96 حدود 85 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.
وی بیان کرد:مشکلات در این استان آنقدر زیاد است که 24 ساعت کار کردن نیز جوابگوی رفع مشکلات نیست.
7274/6060
خبرنگار :مریم نریمانی**انتشاردهنده:محمد علیدوستی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال