نماینده ولی فقیه در لرستان:

شهادت شهید حججی دل ها را دگرگون کرد

خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: شهادت شهید حججی دل ها را دگرگون و آمار داوطلبان رفتن به سوریه را بیشتر کرد.

به گزارش ایرنا آیت الله سید احمد میرعمادی روز سه شنبه در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم شهید حججی افزود: شهید حججی افتخاری برای مکتب اهل بیت(ع) و ایران اسلامی است.
وی با بیان اینکه مادر این شهید والامقام انسان مخلص، ایثارگر، شجاع و با صلابتی است، گفت: به طور قطع پاکی و مراقبت این مادر از فرزندانش بر شهید حججی تأثیر گذاشته است و هیچ اثری بالاتر از این نیست که آنقدر خون یک شهید ملتی را به حرکت وادارد.
امام جمعه خرم آباد افزود: نامه های این شهید به طور قطع به عنوان گنجینه ای برای انقلاب ما باقی می ماند و در آینده همه سراغ شهید حججی را خواهند گرفت.
وی اظهار کرد: مسؤلیت ما در برابر شهیدان سنگین است و هر شهیدی مسئولیت ما را نسبت به انقلاب و رهبری انقلاب بیشتر می کند.
وی گفت: همه جوانان از قبیل کسانی که ایرانی بودند و شخصیت های مختلف به شهادت ایشان افتخار می کنند و در این راستا افرادی در مورد حججی صحبت کردند که اصلا دین و مذهب را ندیده بودند و بر شجاعت ایشان مباهات کردند.
نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار داشت: شهید حججی نشانه ای از نشانه های خدا است چراکه هر جا عکس شهید حججی نصب شده تاثیر گذار بوده است.
وی افزود: خون این شهید موجب تحول اساسی در جامعه شده و آمار داوطلبان رفتن به سوریه بیشتر شده است.
خانواده شهید حججی روز سه شنبه به منظور شرکت در همایش شهیدشناسی دانشگاه آزاد اسلامی به خرم آباد سفر کردند.
3210/3022
خبرنگار: محمد یاراحمدی ** انتشاردهنده: احسان کردی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر