امام جمعه پلدختر: مسئولان به مشکلات فرهنگی پلدختر توجه ویژه کنند

خرم آباد - ایرنا - امام جمعه پلدختر گفت: شهرستان پلدختر مشکلات فراوانی به ویژه از نظر فرهنگی دارد که نیازمند رسیدگی و توجه ویژه مسئولان استانی است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام محمد سوری در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه پلدختر افزود: شهرستان پلدختر هویزه ثانی است و از استاندار لرستان انتظار می رود توجه بیشتری به این شهرستان داشته باشد.
وی اظهار کرد: از نماینده ارشد دولت در لرستان و مسئولان استانی انتظار می رود توازن را در رسیدگی به شهرستان های استان رعایت کنند.
امام جمعه پلدختر افزود: اگر قرار است اقتصاد مقاومتی در استان اجرا و لرستان به عنوان مولد معرفی شود باید بتوان به اقتصاد کشور کمک کرد که لازمه آن رسیدگی به همه شهرستان های استان است.
وی گفت: مردم خواستار پیشرفت در سراسر کشور، استان و شهرستان هستند و خود می توانند خواسته ها و مشکلات خود را بی پرده بیان کنند.
حجت الاسلام سوری افزود: ممکن است مسئولی ملاحظاتی داشته باشد و نتواند خواسته و مطالبه مردم را آنطور که باید بیان کند بنابراین لازم است مسئولان استانی مدیران شهرستانی را در خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم کمک کنند.
شهرستان پلدختر در 120 کیلومتری جنوب غربی مرکز استان لرستان واقع شده است.
آخرین اخبار و رویدادهای استان لرستان، ایران و جهان علاوه بر سایت ایرنا لرستان در کانال تلگرامی @irnalorestan نیز منتشر می شوند.
7272/3022
خبرنگار: فاطمه مهرابی ** انتشاردهنده: احسان کردی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

موضوعات مرتبط