نماینده ولی فقیه در سپاه لرستان:

اتحاد حول محور ولایت فقیه تنها راه عزت ایران است

خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: اتحاد حول محور ولایت فقیه تنها راه عزت ایران بوده لذا روحیه انقلابی گری در بین اقشار مختلف در جامعه باید حفظ شود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام شمس الله جلیلیان روز شنبه در مراسم راهپیمایی 13 آبان در مصلی الغدیر خرم آباد اظهار کرد: 13 آبان به عنوان روز مقابله با استکبار جهانی یادآور مسایل مهمی بوده که در شکل گیری نظام جمهوری اسلامی نقش مهمی داشته است.
وی ادامه داد: رهبر انقلاب اسلامی همواره تاکید داشته اند که به آمریکا بدبین هستیم و به این کشور اعتمادی نخواهیم داشت.
وی با اشاره به اینکه دشمن برای براندازی نظام اسلامی از هر موقعیتی استفاده می کند، گفت: حمایت از گروه های تروریستی ، فتنه 88، فشارهای سنگین اقتصادی و تحریم ها و تحمیل هشت سال جنگ ، اقدامات آمریکا علیه ایران بوده است.
وی افزود: نه گفتن به آمریکا و استکبار ستیزی ادامه دارد و در این زمینه منافع زیادی برای کشور دارد چراکه به خودباوری علمی و استقلال سیاسی رسیده ایم.
نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: اتحاد و هم صدا بودن رمز و راز شکست دشمن بوده و حفظ روحیه انقلابی گری و پیشرفت علم در بین مردم پایه اقتدار در کشور است.
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان نیز گفت: حفظ انسجام در زیر چتر ولایت فقیه نیازمند همبستگی بوده و امروز هم صدا بودن، برادری، می تواند در برابر دشمنان موثرتر باشد.
خدانظر دریکوند افزود: دشمن می داند در مسیر جنگ سخت نمی تواند با ایران مقابله کند و هربار مسیری جدید را برای ضربه زدن به نظام آغاز می کند و باید در این زمینه هوشیار باشیم.
وی پیاده روی اربعین حسینی را نمونه ای از اتحاد و همستگی بین مردم دانست.
روز 13 آبان که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده است.
به همین دلیل این روز را در تاریخ کشور به عنوان روزی به یادماندنی به ثبت رسانده است.
تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در 13 آبان 1343 و 13 آبان 1357 که روز دانش‌آموز نام گرفت و تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 1358 عنوان این سه واقعه تاریخی است که نمی‌توان هیچ یک را از نظر اهمیت نسبت به دیگری اولی تر دانست چرا که هر کدام در دوره وقوع تاثیر گذاری خاص خود را داشته و شرایط را به نحوی تغییر داده‌اند.
3210/6060
خبرنگار: محمد یاراحمدی**انتشاردهنده:محمد علیدوستی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

موضوعات مرتبط