مدیر کل صنعت، معدن و تجارت لرستان:

164 مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید لرستان اجرایی شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان لرستان 360 مصوبه داشته که 164 مصوبه از این تعداد اجرایی شده است.

به گزارش ایرنا رضا صفی خانی شنبه شب در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید لرستان افزود: اگر روند اجرای مصوبات ادامه یابد، مشکلات واحدهای تولیدی به حداقل می رسند.
وی با بیان اینکه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید لرستان روند خوبی را در استان لرستان طی کرده است، گفت: مصوبات این ستاد در راستای رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان در بخش مالیات، تامین اجتماعی و مسائل بانکی صادر شده اند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان نیز در این نشست گفت: واحدهای تولیدی که اصل بدهی بانکی آنها زیر 10 میلیارد ریال است برای بهره مندی از تسهیلات رونق تولید چک برگشتی آنها لحاظ نمی شود.
مهرداد غضنفری افزود: در جلسه ای که اخیرا برگزار شد به دستور استاندار لرستان بانک ها باید تا چهارم مهرماه تسهیلات رونق تولید را تصویب کنند چرا که گزارش نهایی پنجم مهرماه به تهران اعلام می شود.
در این نشست مسائل و مشکلات 15 واحد تولیدی استان لرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و دستورات لازم برای رسیدگی و رفع این موانع صادر شد.
7266/6001
*خبرنگار - احمد تلوری* انتشار دهنده - هوشنگ بهرهی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال