قطع و کندی اینترنت در لرستان موجب نارضایتی مردم شده است

خرم آباد - ایرنا - قطع و کندی اینترنت در برخی نواحی لرستان از جمله خرم آباد طی 24 ساعت گذشته موجب نارضایتی مشترکان و بروز مشکلاتی در روند فعالیت های شخصی و اداری مردم این استان شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، از نخستین ساعات صبح روز چهار شنبه کاربران اینترنت مخابرات لرستان با کندی شدید سرعت مواجه شدند که این امر موجب اختلال در فعالیت های مربوطه شد.
درحال حاضر بانکها و سایر دستگاههای اجرایی و خدماتی که برای ارائه خدمات به ارباب رجوع باید با اینترنت ، دچار اختلال شده و این امر تا امروز نیز ادامه دارد.
مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان در این خصوص گفت:با توجه به مشکلات و مسایل موجود، پهنای باند اینترنت در برخی مواقع کاهش می یابد.
هومان محمودی افزود: در برخی موارد به دلیل زیرساختهای موجود، سرعت اینترنت افت پیدا کرده و در ارائه خدمات اینترنتی به مشترکان اختلال ایجاد می شود.
وی اظهار داشت: همچنین از صبح امروز پنجشنبه فیبر نوری بین دو شهر خرم آباد و الشتر قطع شده و تلاش برای رفع این مشکل ادامه دارد.
به گفته وی چگونگی و مدت زمان رفع قطعی این فیبر نوری به شرکت اراتباطات و زیرساخت ارتباط دارد.
داریوش کوشکی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت استان لرستان گفت : ماموران این شرکت در حال رفع مشکل اینترنت در استان هستند و تا پایان روز پنجشنبه این مشکل مرتفع خواهد شد.
7269/6001

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال