کتابخانه های مشارکتی بروجرد افزایش یافت

بروجرد- مدیر امور کتابخانه های عمومی بروجرد از افزایش تعداد کتابخانه های مشارکتی در این شهرستان خبر داد.

ˈ داود پهلوانˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دو کتابخانه شهید محمد بروجردی سپاه و جابر بن حیان پژوهسرای دانش آموزی بروجرد طی هفته جاری به عنوان کتابخانه مشارکتی زیر پوشش نهاد کتابخانه های عمومی قرار گرفتند.
وی اضافه کرد: پیش از این نیز کتابخانه های شهید احسان شهیدی، کتابخانه آیت الله بروجردی (ره) زندان مرکزی و کتابخانه ولیعصر(عج) بروجرد به عنوان کتابخانه های مشارکتی تحت پوشش نهاد کتابخانه های عمومی کشور قرار گرفته اند.
وی اظهار داشت: این کتابخانه ها ماهانه کتب و نشریات تازه منتشر شده و به روز را به طور رایگان دریافت کرده و از سایر خدمات نهاد کتابخانه های عمومی کشور بهره مند می شوند.
پهلوان توسعه کتابخانه های مشارکتی را در ارتقا فرهنگ کتاب و کتابخوانی و جذب اعضای کتابخوان موثر دانست و گفت: این کتابخانه ها همانند کتابخانه های عمومی در پذیرش عضو و استفاده از خدمات نوین پویا خواهند شد.
وی از مدیران مراکز و ارگانهای مختلف خواست ، چنانچه کتابخانه های خصوصی در اختیار دارند، برای مشارکتی کردن آنها و بهره مندی از خدمات رایگان نهاد کتابخانه های عمومی کشور اقدام نمایند.
بگفته وی هم اکنون پنج کتابخانه عمومی شهید صارمی، شهید باهنر، آیت الله بروجردی، علامه شهیدی و علامه بحر العلوم و پنج کتابخانه مشارکتی در بروجرد فعالند.
7189/630

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال