مرمت ورزشگاه تختی خرم آباد ازمصوبات دور دوم سفرهیات دولت به لرستان است

خرم آباد - مشاور عمرانی اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: طرح تجهیز و بهسازی ورزشگاه تختی خرم آباد در بند ششم مصوبات دور دوم سفر هیات دولت به لرستان در نهم آبان ماه سال 1387 تصویب شده است.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا، ˈبهروز بیرانوندˈ افزود: در سال 90 بخشی از اعتبارات مربوط به مرمت ورزشگاه از طریق وزارتخانه تخصیص یافته و بخش دیگری نیز توسط معاونت برنامه ریزی استانداری لرستان در سال جاری تامین شده است.
وی اظهار داشت: به دلیل عدم پیش بینی حضور تیم گهر دورود در لیگ برتردر سال گذشته، اعتباری برای مرمت ورزشگاه تختی دورود در نظر گرفته نشده است.
وی تصریح کرد: با توجه به تفاهم نامه مبادله شده بین شهرداری و شورای شهر دورود و اداره کل ورز ش و جوانان در مردادماه امسال، مقرر شد اداره کل ورزش و جوانان استان ورزشگاه تختی را که جزو اماکن تحت مالکیت وزارت ورزش و جوانان است به صورت رایگان در اختیار باشگاه خصوصی گهر قرار دهد.
وی گفت: همچنین مقرر شد شهرداری دورود نیز به عنوان مالک این باشگاه، تجهیزات مورد نیاز تکمیلی را جهت برگزاری مسابقات آماده نماید که متاسفانه این مصوبه اجرا نشد.
بیرانوند تصریح کرد: پس از انصراف شهرداری دورود از تیم داری، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان، مسوولیت این کار را پذیرفته و هیچ وظیفه ای به اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان واگذار نشده است.
وی افزود: هم اکنون نصب اسکوربورد، دو هزار صندلی سکوی تماشاگران، فنس کشی(حصار) دور زمین و سیستم روشنایی(نورافکن ها) توسط استانداری لرستان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان اجرا شده است.
7269/630

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال