استقبال گسترده مسافران نوروزی از اجرای برنامه موسیقی لری

خرم آباد- برگزاری جشنواره موسیقی محلی لرستان که در قلعه فلک الافلاک خرم آباد با استقبال گسترده مسافران نوروزی روبرو شده است.

به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا، این جشنواره موسیقی شب ها با اجرای گروه های موسیقی لری استان در مجموعه تاریخی قلعه فلک الافلاک خرم آباد برگزار می شود.
اجرای گروه موسیقی زاگرس به سرپرستی امین عباسی از جمله برنامه هایی است که طی چند شب اخیر، مسافران نوروزی را به وجد آورده است.
این گروه موسیقی محلی شب گذشته نیز در چهارمین برنامه خود به خوانندگی بردیا مهر آرا و استاد سیف الدین آشتیانی در دستگاه ماهور قطعاتی را اجرا کرد که مورد استقبال مسافران نوروزی قرار گرفت.
استقبال مسافران نوروزی بازدید کننده از قلعه فلک الافلاک خرم آباد از اجرای برنامه موسیقی به حدی است که محوطه اجرای برنامه از جمعیت لبریز بوده وبسیاری از خانواده ها که از شهرهای مختلف کشور به لرستان سفر کرده اند ،ایستاد و سرپا این برنامه را تماشا کردند.
اجرای برنامه موسیقی محلی لری در قلعه تاریخی فلک الافلاک خرم آباد از جمله برنامه های میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری لرستان و در راستای استقبال از نوروز و آشنایی مسافران نوروزی با فرهنگ ، آداب و موسیقی این استان می باشد.
اجرای برنامه موسیقی محلی که از اواخر اسفند ماه در قلعه فلک الافلاک خرم آباد آغاز شده تا پایان تعطیلات نوروزی همه شب در این محل برپاست.
648/1625

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال