جشنواره منطقه ای زاگرس جوان در سنندج آغاز شد

سنندج - ایرنا - جشنواره منطقه ای زاگرس جوان با حضور فعالان سمن های حوزه جوان و همچنین جوانان فعال پنج استان کشور شامگاه چهارشنبه در سنندج آغاز شد و تا 9 اردیبهشت ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا جوانان فعال سازمان های مردم نهاد از پنج استان منطقه غرب کشور شامل ایلام، کرمانشاه، همدان، آذربایجان غربی و کردستان در این جشنواره حضور دارند.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان در این جشنواره گفت: این جشنواره به مناسبت هفته جوان از امروز آغاز شده و تا 9 اردیبهشت ادامه دارد.
گلاویژ فتاحی اظهار داشت: در این جشنواره دستاوردهای اعضای سازمان های مردم نهاد هر استان در غرفه هایی در تالار فروردین مجتمع فجر سنندج به معرض نمایش گذاشته شده که علاقه مندان می توانند از ساعت 9 تا 13 و 15 تا 19 از این نمایشگاه بازدید کنند.
وی اضافه کرد: در این جشنواره هر شب از ساعت 19:30 تا 22 هر استان در سالن آمفی تئاتر مجتمع فجر برنامه های فرهنگی، محلی و اختصاصی خود را برگزار می کنند و در پایان سه جوان برتر آن استان معرفی و تجلیل می شوند.
فتاحی با بیان اینکه این جشنواره با رویکرد حمایت از هموطنان سیل زده برگزار می شود افزود: قرار بر این بود که جوانان استان لرستان هم در این جشنواره حضور داشته باشند اما به دلیل وقوع سیل در این استان امکان حضور آنها فراهم نشد و اکنون غرفه لرستان در این جشنواره برای جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی اختصاص یافته است.
6108/3034

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال