کتاب شاه بلوط در سنندج رونمایی شد

سنندج - ایرنا - کتاب شاه بلوط تالیف طاهره اصفهانی که به زیور طبع آراسته شده بود روز سه شنبه با حضور مسئولان ادارات و دوستداران محیط زیست در مرکز شماره 2 کانون پرورش فکری سنندج رونمایی شد.

به گزارش ایرنا، این کتاب در 18 صفحه در قطع رحلی توسط انتشارات سخن وران با نثر ساده و روان با موضوع حفظ محیط زیست در حوزه ادبیات کودکان چاپ شده است.
نویسنده این کتاب در حاشیه آیین رونمایی گفت: این کتاب سومین اثر او با موضوع حفظ محیط زیست در حوزه ادبیات کودکان است.
طاهره اصفهانی با اشاره به اینکه 2 کتاب دیگر وی با نام های نهنگ آبی خلیج فارس و آبی نفتی منتشر شده است، اظهار داشت: کتاب شاه بلوط با آموزش غیر مستقیم به کودکان در موضوع پاکیزه نگه داشتن محیط زیست و معرفی حیوانات در حال انقراض استان کردستان و سایر مناطق کشور است.
وی که مربی فرهنگی مرکز تخصصی علوم و نجوم شماره 2 سنندج است، افزود: هدف از انتشار این کتاب ها ترویج حفظ محیط زیست و آشنا کردن کودکان از سنین پایین با اهمیت محیط زیست است.
اصفهانی با اشاره به اینکه کودکان منتظر کتاب های جدید او باشند، اضافه کرد: در همین راستا با هدف نهادینه کردن فرهنگ حفاظت از محیط زیست در نسل های آینده نوشتن کتاب هایش را ادامه خواهد داد.
این نویسنده توانا که 2 کتاب قبلی اش با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شده است، گفت: کتاب هایش را بعد از ماه ها تحقیق و بررسی در حوزه محیط زیست و میزان آشنایی کودکان در این زمینه نوشته است.
7349/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال