43 میلیارد ریال اعتبار به شهرستان سروآباد اختصاص داده شد

سنندج - ایرنا - سرپرست فرمانداری سروآباد گفت: 43 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و آبادنی و رفع مشکلات مهم این شهرستان اختصاص داده شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، کامیار میرزایی روز پنجشنبه در همایش دهیاران بخش مرکزی شهرستان اظهار داشت: این میزان اعتبار تختصیصی برای توسعه و آبادانی، تکمیل پروژه های نیمه تمام، کمک به شهرداری سروآباد و رفع مشکلات مهم شهرستان به ویژه در حوزه تامین آب شرب روستاها است.
سرپرست فرمانداری سروآباد بر لزوم رفع مشکلات روستائیان تاکید کرد و گفت: میز خدمت باید در روستاها با حضور مسئولان و مدیران شهرستانی و دیدار چهره با چهره مردم انجام شود.
میرزایی تاکید کرد: دهیاران به عنوان نمایندگان دولت در روستاها باید مشکلات و درخواست های روستائیان را پیگیری کرده و روستانشینان را به ماندگاری در روستاها تشویق کنند.
بخشدار مرکزی شهرستان سروآباد نیز در این جلسه بر لزوم رسیدگی به مشکلات مردم تاکید کرد و گفت: دهیاران به عنوان بازوان قوی دولت در روستاها باید مشکلات و مطالبات روستائیان را بررسی و به مسئولان ارشد شهرستانی ارجاع دهند.
بهروز علی نژاد افزود: دهیاران در انجام پروژه های عمرانی باید تلاش کنند مشارکت های مردم را جلب کرده و خدمات نظام و دولت را در سطح روستاها اطلاع رسانی کنند.
وی اضافه کرد: پیرو تفاهم نامه استانداری با بنیاد مستضعفان در راستای رفع محرومیت و توانمند سازی اقتصادی و فرهنگی مردم، مجریان طرح توان افزایی بنیاد علوی در شهرستان مستقر شده اند و همه دهیاران باید با مجریان این طرح همکاری لازم را داشته باشند.
در پایان این همایش از 10 دهیار برتر شهرستان سروآباد تقدیر و تجلیل شد.
شهرستان سروآباد با 2 بخش مرکزی و هورامان و جمعیتی بیش از 50 هزار نفر در فاصله 90 کیلومتری از سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و 24 کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.
7354 / 3034

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال