حضور ملت در کنار ارتش موجب اقتدار انقلاب اسلامی است

سنندج - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: امروز حضور ملت در کنار ارتش و سایر نیروهای نظامی و انتظامی موجب اقتدار و سربلندی انقلاب اسلامی در منطقه و جهان شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، حسین خوش اقبال روز دوشنبه در دیدار با پرسنل لشکر 28 پیاده ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در کردستان به مناسبت فرا رسیدن 29 فروردین و روز ارتش اظهار داشت: دستگاه های حاکمیتی با تمام توان در کنار نیروهای نظامی و انتظامی هستند و تصمیم ترامپ در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی موجب اتحاد بیشتر ملت و نظام شد.
وی اضافه کرد: تقارن این اقدام خصمانه آمریکا با 29 فروردین و روز ارتش فرصت مغتنمی است که از جانفشانی های نیروهای مسلح از جمله ارتش قهرمان جمهوری اسلامی ایران تقدیر کنیم.
معاون استاندار کردستان افزود: انتظار می رود این بار نیز با پشتیبانی و همراهی ملت این توطئه همانند سایر دسیسه های استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار خنثی شود.
خوش اقبال ادامه داد: مسلما با درایت رهبر معظم انقلاب و دولتمردان تدبیر و امید در آینده نزدیک یکبار دیگر شاهد سر افکندگی استکبار به سرکردگی ترامپ و ایادی آن علیه نظام مقدس اسلامی خواهیم بود.
وی گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با هدایت رهبر معظم انقلاب با قدرت و قوت بیشتر از گذشته در عرصه دفاع از ارزش های انقلاب حاضر خواهند بود.
خوش اقبال در بخشی دیگر از سخنان خود با قدرشناسی از جانفشانی نیروهای ارتش جمهوری اسلامی افزود: اکنون مشاهده می شود که نیروهای نظامی و انتظامی، بسیج و دستگاه های امنیتی در تمام عرصه ها از جمله حوادث و بحران ها در کنار ملت هستند.
وی با بیان اینکه بازتاب حضور گسترده نیروهای ارتش برای خدمت رسانی به مردم سیل زده گوشه ای از ایثارگری و جانفشانی نیروهای ارتش است، اظهار داشت: در حقیقت ارتش همواره در طول دوران انقلاب هم در جنگ و در دوره بازسازی و دیگر حوادث غیر مترقبه و بحران ها که در کشور رخ داده پیشگام بوده است.
3034/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال