کردستانی ها 900 میلیون ریال به استان های سیل زده کمک کردند

سنندج - ایرنا - معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: از ابتدای راه اندازی پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی برای مناطق سیل زده کشور (هفتم فروردین) تاکنون 900 میلیون ریال کمک نقدی و غیر نقدی برای مردم این مناطق جمع آوری شده است.

هیوا رحیمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به منظور جمع آوری کمک های مردم به آسیب دیدگان سیل اخیر در برخی مناطق کشور از هفتم فروردین 10 پایگاه توسط این نهاد در مناطق مختلف استان دایر شد.
وی با بیان اینکه این پایگاه ها در میادین اصلی تمام شهرستان ها دایر شده و آماده جمع آوری کمک های نوعدوستانه مردم است، افزود: 900 میلیون ریال برای مردم این مناطق جمع آوری شده که 360 میلیون ریال نقدی و مابقی به صورت کالا است.
رحیمی با بیان اینکه تاکنون یک محموله از این کمک ها به مناطق سیل زده ارسال شده است، اضافه کرد: علاوه بر این پایگاه ها، 21 مرکز نیکوکاری در شهرهای مختلف و تمام دفاتر کمیته امداد آماده دریافت کمک های مردم برای این مناطق است.
وی یادآور شد: در حال حاضر مردم مناطق سیل زده کشور بشدت نیازمند کمک هستند و قطعا دولت به تنهایی نمی تواند از عهده رفع مشکلات آنها بر بیاید لذا بیش از هر زمان دیگری نیازمند کمک و مساعدت خیرین و مردم نوعدوست کشورمان هستند.
رحیمی گفت: مردم نوعدوست و خیر استان کردستان می توانند کمک های غیر نقدی خود از جمله پتو، وسایل گرمایشی، لوازم خوارکی و بهداشتی، خرما، ماکارونی، سویا، انواع غذاهای کنسروی، روغن های یک کیلویی و نیم کیلویی، سوپ های آماده پاکتی و شیر خشک که ضروری‌ترین وسایل موردنیاز سیل زده گان است را به پایگاه های جمع آوری تحویل دهند.
وی تاکید کرد: شماره‌ حساب 0104244846000 نزد بانک صادرات شعبه میدان آزادی سنندج، نیز برای واریز کمک‌های نقدی به مردم مناطق سیل زده استان های گلستان، لرستان و خوزستان در نظر گرفته شده است.
7348/9182

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال