سواری پژو در جاده دهگلان به دره سقوط کرد

سنندج - ایرنا - جانشین فرمانده پلیس راه انتظامی استان کردستان از وقوع دو فقره تصادف رانندگی در این استان خبر داد و گفت: در یکی از این تصادف ها سواری پژو در جاده دهگلان به دره سقوط کرد.

سرهنگ حمید عبدالملکی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امروز یک خودروی سواری 405 در کیلومتر 12 جاده سنندج - دهگلان به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه به ته دره سقوط کرد ولی در این حادثه کسی آسیب ندید.
وی اضافه کرد: در حادثه دیگری نیز یک دستگاه خودروی سواری پراید از روی پل سواره رو رودخانه قشلاق واقع در میدان محمدی سنندج به داخل رودخانه سقوط کرد.
سرهنگ عبدالملکی با بیان اینکه این حادثه نیز تلفات جانی نداشت، افزود: در صورتی که نرده های حفاظ پل سواره رو رودخانه قشلاق استاندارد و بهسازی شده بود این حادثه اتفاق نمی افتاد.
وی همچنین در خصوص علت وقوع تصادف کامیون با مینی بوس در محور دیواندره به سنندج در ساعت 15 روز جمعه گذشته نیز گفت: انحراف به چپ کامیون علت اصلی این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه اعلام شده است.
سرهنگ عبدالملکی یادآور شد: در این تصادف 23 نفر از سرنشینان مینی بوس مصدوم شدند که اکنون چهار نفر شان بستری و بقیه به صورت سرپایی مداوا و از بیمارستان ترخیص شدند.
پلیس راه کردستان در طرح زمستانی بیش از هشت هزار و 500 کیلومتر از راه های استان را شامل یک هزار و 900 کیلومتر در مسیرهای بین شهری و 6 هزار و 600 کیلومتر در راه روستایی را تحت پوشش قرار داده اند.
استان کردستان در یک منطقه سرد و کوهستانی واقع شده و هر سال بارش باران در این استان از اوایل پاییز شروع می شود.
همچنین جاده های بین شهری این استان دارای 38 گردنه برفگیر و جاده های روستایی نیز دارای 66 گردنه برفگیر است.
3034/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال