روحیه انقلابی مردم در دهه پنجم باید حفظ و تقویت شود

سنندج - ایرنا - امام جمعه بیجار گفت: روحیه انقلابی و پاسداری از ارزش ها و آرمان های نظام اسلامی در پنجمین دهه عمر با برکت انقلاب در مردم بویژه نسل جوان باید بیش از پیش و حساس تر از قبل، حفظ و تقویت شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت‌ الاسلام علی مرادی در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: دهه پنجم انقلاب از درجه اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است و همه آحاد جامعه و مسئولین در این خصوص باید هوشیاری و بصیرت خود را افزایش دهند.
وی افزود: دشمنان قسم خورده مردم ایران اسلامی در ادامه راه پر افتخار انقلاب بر تهدیدات و فشارهای خود افزوده خواهند کرد که وظیفه این تحریم ها وظیفه ما را برای مقابله با توطئه دشمن سخت تر می کند.
امام جمعه بیجار با اشاره به دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در ایران اضافه کرد: عادی سازی و کم توجهی به تحرکات دشمنان، نتایج و ثمرات بد و غیر قابل بازگشتی برای نظام اسلامی خواهد داشت.
حجت الاسلام مرادی با اشاره به عداوت و کینه ورزی دشمنان قسم خورده نظام اسلامی با این انقلاب گفت: دشمن نمی خواست این نظام چهلمین سالروز پیروزی انقلاب خود را ببیند ولی خواب آشفته آنها به یاری خدا، هوشیاری مقام معظم رهبری و حمایت مردم تعبیر نشد.
شهرستان 89 هزار نفری بیجار در 140 کیلومتری شرق سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.
9943/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال