امام جمعه سروآباد: اروپا تجارت با ایران را حفظ می کند

سنندج - ایرنا - امام جمعه موقت سروآباد گفت: کشورهای اروپایی در این دوره با تحریم های آمریکا علیه ایران اسلامی همراهی نمی کنند و تجارت با ایران را با اشکال مختلف حفظ کرده و ادامه می دهند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا سید عبدالقادر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: کشورهای اروپایی به خوبی می دانند تجارت با ایران چه منافعی برای آنها دارد و به این راحتی نمی خواهند آن را از دست بدهند.
وی افزود: بسیاری از مردم کشورمان معتقدند اروپایی ها در زمینه های تجاری، سرمایه گذاری و اقتصادی به تدریج ضعف های خود را برطرف خواهند کرد تا بتوانند به تعهدات خود در قبال برجام عمل کنند.
امام جمعه موقت سروآباد در بخش دیگری با تاکید بر توجه همگان به ظرفیت های داخل اضافه کرد: جوانان برومند ایرانی طرح ها و ایده های خود را برای بهره گیری از فناوری های روز و دور زدن تحریم های دشمنان به مسئولان ارائه دهند.
وی یادآور شد: افزایش تحریم ها و فشارهای اقتصادی بر ملت ایران باعث ضربه زدن به انقلاب و تفرقه در کشور نمی شود و دشمنان به یقین بدانند که این ملت همواره و در همه حال پشتیبان نظام و انقلاب خود هستند.
ماموستا حسینی در بخش دیگری از سخنان خود مسلمانان را به رعایت تقوای الهی سفارش و دعوت کرد و گفت: آنچه که مسلمانان باید شب و روز به آن مشغول باشند تا در روز قیامت شرمنده خداوند نشوند و در آتش جهنم گرفتار نشوند، تقوای الهی است.
وی تاکید کرد: تقوا باعث رستگاری انسان مسلمان در دنیا و قیامت می شود و از گرفتار شدن اودر ظلمت و تاریکی جلوگیری می کند تا در روز قیامت با صالحان و انبیای الهی محشور شود و این بهترین نعمت برای انسان مسلمان است.
شهرستان سروآباد با 2 بخش مرکزی و هورامان و بیش از 50 هزار نفر جمعیت در فاصله 90 کیلومتری از سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و 24 کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.
7354/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال