راه یاب ملل مریوان با گل گاز ایلام را شکست داد

سنندج - ایرنا - هفته یازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر بانوان روز جمعه با یک بازی در ورزشگاه زاگرس مریوان پیگیری شد و تیم راه یاب ملل مریوان در یک بازی حساس و نفس گیر توانست با نتیجه دو بر یک بر پالایش گاز ایلام غلبه کند.

به گزارش ایرنا، این بازی در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر بانوان کشور از ساعت 12 در ورزشگاه زاگرس مریوان و در حضور تعدادی از تماشاگران علاقه مند برگزار شد.
نیمه اول این بازی با نتیجه یک بر یک تمام شد ولی در نیمه دوم، تفکرات مربی تیم راه یاب ملل نتیجه داد و بازیکنان این تیم توانستند یک گل دیگر به ثمر برسانند و تا در پایان با نتیجه 2 بر یک حریف سرسخت خود را شکست دهند.
تیم راه یاب ملل مریوان با این برد هم اکنون با هفت بُرد، 2 تساوی و 2 باخت و کسب 23 امتیاز به جایگاه سوم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال بانوان صعود کرد.
تیم خوب راه یاب ملل در هفته دهم با 20 امتیاز در رده چهارم قرار داشت و اکنون با این برد حساس به رده سوم جدول لیگ برتر فوتبال بانوان صعود کرده و منتظر بازی های آینده خود است.
باشگاه راه یاب ملل اکنون از 2 تیم والیبال و یک تیم فوتبال بانوان حمایت می کند که تیم های والیبال در لیگ دسته یک و تیم فوتبال بانوان در لیگ برتر حضور دارند.
7354/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال