راه یاب ملل مریوان گام اول مرحله نیمه نهایی را محکم برداشت

سنندج - ایرنا - تیم راه یاب ملل مریوان با برتری قاطع مقابل تیم شهداب یزد، گام اول صعود مرحله نیمه نهایی و صعود به لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور را با موفقیت برداشت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، بازی رفت مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال لیگ دسته یک قهرمانی باشگاه های کشور ساعت 16 پنجشنبه با دیدار تیم های راه یاب ملل مریوان و شهداب یزد برگزار شد.
این مسابقه در سالن 1200 نفری زاگرس مریوان و با حضور پرشور تماشاگران این شهر برگزار شد، شاگردان آرش صادقیانی در تیم راه یاب ملل مریوان با اقتدار و با نتیجه سه بر یک موفق به شکست حریف یزدی خود شدند.
تیم راه یاب ملل مریوان با این پیروزی گام نخست مرحله نیمه نهایی را با اقتدار پشت سر گذاشت و در صورت پیروزی در بازی برگشت به لیگ برتر مسابقات والیبال قهرمانی کشور صعود می کند.
تیم راه یاب ملل مریوان در این بازی ست های اول، سوم و چهارم را به ترتیب با نتایج 25 بر 22، 25 بر 22 و 26 بر 24 به نفع خود به پایان رساند و تنها در ست دوم و با نتیجه 25 بر 23 مغلوب حریف خود شد.
به گزارش ایرنا، تیم های شهداب یزد، راه یاب ملل مریوان، سپاهان اصفهان و صنایع اردکان با پیروزی در مسابقه دوم پلی اف مقابل حریفان خود به مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ دسته یک صعود کردند و اینک به صورت رفت و برگشت با هم به رقابت خواهند پرداخت.
بازی فینال و رده بندی مسابقات والیبال لیگ دسته یک باشگاه های کشور در خانه والیبال تهران و به صورت متمرکز برگزار خواهد شد.
لیگ دسته یک قهرمانی والیبال باشگاه های کشور در چهار گروه به‌ صورت دوره‌ای و رفت ‌و برگشت برگزار شد و تیم های اول و دوم به مرحله دوم صعود کردند.
در گروه یک تیم های میلاد نور رامسر، نماینده نور، شهروند نکا، توپکا بابلسر و ژلانو آق قلا و در گروه دوم نیز تیم های افق قم، مقاومت تهران بزرگ، شهدای رامسر، شهرداری کرج و ملوان حضور داشتند.
در گروه سوم، تیم های نماینده اراک، راهیاب ملل مریوان، نماینده اصفهان، کاشی کاژه کرمانشاه، شهرداری قزوین و مقاومت مهاباد و در گروه چهارم نیز تیم های شهداب یزد، صنایع یزد، خاتم جوان اردکان، لاستیک بارز کرمان و مرزداران سیستان و بلوچستان هم‌ گروه بودند.
تیم های اول تا چهارم گروه‌های یک و دو و گروه‌های سه و چهار به ‌صورت ضربدری با یکدیگر رقابت کرده و در نهایت چهار تیم برتر به مرحله نهایی صعود کردند که به صورت دوره ای با هم مسابقه می دهند و در نهایت 2 تیم راهی لیگ برتر باشگاه‌های کشور در فصل آینده (1398) خواهند شد.
باشگاه راه یاب ملل اکنون از 2 تیم والیبال و یک تیم فوتبال بانوان حمایت می کند که تیم های والیبال در لیگ دسته یک و تیم فوتبال بانوان در لیگ برتر حضور دارند.
7354 / 3034

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال