چند خبر کوتاه از فرماندهی انتظامی کردستان

سنندج - ایرنا - کشف یک فقره زمین خواری در سروآباد، دستگیری عاملان انتشار تصاویر نا متعارف در فضای مجازی، دستگیری سارق کابل برق در قروه و امحای کالای قاچاق در دیواندره از فعالیت های فرماندهی انتظامی کردستان در 24 ساعت گذشته است.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی سروآباد گفت: در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی و زمین خواری ماموران انتظامی این شهرستان در پی کار اطلاعاتی با همکاری کارکنان منابع طبیعی و هماهنگی مراجع قضایی یک فقره زمین خواری یک میلیارد و 320 میلیون ریالی کشف کردند.
سرهنگ علیرضا کرجی اظهار داشت: در این راستا یک زمین خوار که اقدام به تصرف 2 هزار و 421 مترمربع کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

** 2 عامل انتشار تصاویر نامتعارف دستگیر شدند
رئیس پلیس فتا استان کردستان گفت: 2 نفر که اقدام به انتشار تصاویر و مطالب نامتعارف در فضای مجازی (اینستاگرام و تلگرام) می کردند با تلاش پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ مهدی دانش پور اضافه کرد: پس از ابراز نگرانی خانواده هایی که این مطالب موجب نگرانی آنها شده بود پیگیری های پلیسی آغاز شد و این دو جوان دستگیر شدند.
وی افزود: گردانندگان این صفحات با انتشار تصاویر و مطالب نامتعارف، اقدام به ترویج فساد و بی بند و باری در بین کاربران فضای مجازی می کردند.

** سارق کابل برق در قروه دستگیر شد
فرمانده انتظامی قروه گفت: سارق کابل ها و تجهیزات انتقال برق پس از اقدامات و تحقیقات پلیسی در این شهر دستگیر شد.
سرهنگ میثم گوهری آرانی افزود: این سارق پس از دستگیری به 6 فقره سرقت کابل و تجهیزات برق اعتراف کرد و به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

** کالای قاچاق در دیواندره امحا شد
فرمانده انتظامی دیواندره گفت: کالاهای قاچاق و غیرمجاز شامل لوازم غیر فرهنگی، مواد غذایی فاسد، داروی غیر مجاز و مواد بهداشتی و ایمنی غیرمجاز که پیشتر کشف ش ده بود، امحا شد.
سرهنگ حمید رضایی اضافه کرد: این کالاها که ارزشی معادل 900 میلیون ریال برای آنها برآورد شده بود و امروز با هماهنگی مقام قضایی امحا شد.
6108/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال