مرزبانی برای تامین و تثبیت امنیت به کمک رسانه ها نیاز دارد

سنندج - ایرنا - فرمانده مرزبانی استان کردستان گفت: رسانه ها با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مرزبانی نیروی انتظامی را در حفظ و گسترش امنیت مرزها یاری کنند.

سردار کیومرث شیخی روز دوشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز سنندج اظهار داشت: خبرگزاری ایرنا به عنوان رسانه ای رسمی و با سابقه زبان گویای مرزبانانی باشد که در شرایط سخت جغرافیایی و آب و هوایی برای حفظ و حراست از مرزها انجام وظیفه می کنند.
وی اضافه کرد: کار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در حوزه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه بویژه در حوزه عملکرد مرزبانی قابل تقدیر است و این رسانه بی هیچ چشمداشتی به بازتاب خبرها و ریودادهای مرتبط با مرزبانی می پردازد.
سردار شیخی افزود: مرزبانان با تمام توان و در شرایط سخت برای تامین امنیت کشور تلاش می کنند ولی کار مهم آنها کمتر دیده شده و انتظار داریم رسانه ها بیشتر در این حوزه به ما کمک کنند.
وی یادآور شد: رسانه ها می توانند در کنار مرزبانی با ایجاد امنیت روانی در نقاط مرزی و بازتاب وجود امنیت مطلق در مرزها به تحکیم این نعمت در جامعه کمک کنند.
سردار شیخی با اشاره به بی مهری برخی رسانه ها در خصوص این نیرو گفت: انتظار داریم در شرایطی که مرزبانان به صورت شبانه روزی در شرایط سخت منطقه و بدی آب و هوا جانفشانی می کنند دغدغه ها و نگرانی های دیگری بر دوش آنها افزوده نشود.
سردار شیخی فرمانده مرزبانی استان کردستان به همراه سرهنگ کرمی معاون اجتماعی مرزبانی کردستان روز دوشنبه با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی از بخش های مختلف این رسانه بازدید و با خبرنگاران ایرنا در مورد مسایل مختلف حوزه امنیت مرزها گفت و گو کردند.
6108/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال