جایگاه تیم فوتبال بانوان مریوان در رده دوم لیگ برتر تثبیت شد

سنندج - ایرنا - تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل مریوان با برد امروز جمعه خود مقابل تیم همیاری آذربایجان غربی و کسب سه امتیاز بازی، جایگاه خود در رده دوم لیگ برتر را تثبیت کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا تیم راه یاب ملل در هفته هفتم لیگ برتر بانوان کشور مقابل تیم همیاری آذربایجان غربی قرار گرفت و توانست 3 بر 2 بازی را به نفع خود به پایان برساند.
در این بازی که به دلیل شرایط جوی و برفی بودن زمین ورزشگاه مریوان با بیش از سه ساعت تاخیر در سروآباد برگزار شد تیم راه یاب ملل نیمه اول را با نتیجه 2 بر صفر به پایان رسانده بود که نتیجه در نیمه دوم بازی 3 بر 2 شد.
فرشین کمانگر یک گل و زهرا حاتم نژاد 2 گل بازی امروز تیم راه یاب ملل مریوان را به ثمر رساندند تا این تیم همچنان یکی از امیدهای قهرمانی لیگ برتر باشد.
بازی بعدی تیم راه یاب ملل مریوان یکی از سخترین بازی های این تیم خواهد بود که جمعه آینده در شهر بم با تیم شهرداری این شهر برگزار خواهد شد، تیمی که اکنون صدرنشین لیگ برتر است.
سرمربی تیم راه یاب ملل مریوان با اشاره به تغییر مکان برگزاری بازی امروز گفت: زمین سروآباد شرایط بسیار بهتری برای بازی در مقایسه با زمین مریوان داشت.
شادی میهنی اظهار داشت: اولویت ما بازی در خانه یعنی شهر مریوان است اما اگر شرایط زمین مریوان به همین منوال باشد ترجیح می دهیم در سروآباد بازی کنیم.
تیم فوتبال راه یاب ملل مریوان از هفت بازی صاحب پنج برد، یک تساوی و یک باخت است و 16 امتیاز اندوخته دارد که این تیم را در رده دوم جدول قرار داده است.
باشگاه راه یاب ملل اکنون از 2 تیم والیبال و یک تیم فوتبال بانوان حمایت می کند که تیم های والیبال در لیگ دسته یک و تیم فوتبال بانوان در لیگ برتر حضور دارند.
6108/3034

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال