تداوم راه شهدا تضمین کننده اقتدار و عزت نظام اسلامی است

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: تداوم راه و مسیر شهدا در شرایط بحرانی کشور همچون گذشته از سوی ملت همیشه در صحنه ایران، اقتدار و عزت هرچه بیشتر نظام را تضمین می کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی روز پنجشنبه در آیین گرامیداشت شهدای بمباران 28 دی ماه سنندج اظهار داشت: شهدا راهی را آغاز کردند که هیچگاه پایانی برای آن نیست و ما نیز نباید تحت هیچ شرایطی از این مسیر خارج شویم.
وی افزود: قرار گرفتن در مسیر شهدا و ادامه راه آنان موجب می شود تا مورد الطاف الهی قرار بگیریم و دعای خیر شهدا همواره پشتیبان ما در تمامی زمینه ها باشد.
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: در دورانی که دشمن تا دندان مسلح انقلاب و نظام اسلامی را مورد هدف قرار داد، شهدا و ایثارگران با دست خالی در مقابل توطئه های آنان ایستاده و با سربلندی به پیروزی دست یافتند.
وی اظهار داشت: دشمنان در جنگ نظامی با ملت ایران شکست خوردند، اما هیچگاه از دشمنی با ملت ایران دست برنداشته و اکنون تنها میدان جنگ تغییر کرده و از جبهه‌های نظامی به مباحث اقتصادی و فرهنگی رسیده است.
آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه جبهه فرهنگی یکی از جبهه‌های بسیار حساس مبارزه با دشمن است گفت: جوانان و نوجوانان می توانند با قرار گرفتن در مسیر شهدا در این جبهه نیز پیروزی را به نفع انقلاب رقم بزنند.
وی اضافه کرد: در دهه فجر امسال ملت ایران چهلین سال ایستادگی، پایداری و مقاومت در مقابله هر گونه تهدید ها علی رغم انتظار دشمنان، پرشورتر از همیشه جشن می گیرند.
مردم شهید پرور سنندج در 28 دی سال 65 بر اثر بمباران رژیم بعث عراق بیش از 220 شهید که بیشتر آنان را زنان، کودکان و افراد سالخورده تشکیل می داد تقدیم انقلاب کردند.
در این روز که به عنوان روز ملی مقاومت مردم کردستان در تاریخ این مرز و بوم ثبت شده است همچنین 123 نفر از مردم بی دفاع سنندج به مقام جانبازی نائل آمدند.
7348 / 3034

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال