10 طرح ورزشی در دهه فجر در کردستان به بهره برداری می رسد

سنندج - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان کرستان گفت: 10 طرح ورزشی در دهه فجر به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری می رسد.

حامد جولایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای اجرای این طرح 98 میلیارد و 544 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است و خدمات آنها از دهه فجر امسال آغاز می شود.
وی افزود: این طرح ها شامل سالن 1200 نفری قروه، سالن جلسات هیات های ورزشی استان، چمن مصنوعی و سالن سقف بلند روستای سراب قامیش شهرستان سنندج، سالن سقف کوتاه روستای باباریز سنندج، چمن مصنوعی شهرستان سقز، احداث سالن زورخانه ای شهرستان های حسن آباد یاسوکند، سریش آباد و سروآباد و تکمیل سالن سقف کوتاه مالوجه قروه است.
جولایی گفت: دولت تدبیر و امید بیش از 140 طرح نیمه تمام را در بهمن 92 تحویل گرفت و با توجه تا کنون 130 مورد از این طرح ها به بهره برداری رسیده است.
وی با بیان اینکه هدف اداره کل ورزش و جوانان تکمیل طرح های نیمه تمام موجود است، افرود: با توجه به نیاز استان ساخت طرح هایی آغاز شد و با استفاده از اعتبارات ارزش افزوده امسال و سال آینده این پروژه ها تکمیل خواهد شد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان با اشاره به 30 تا 40 پروژه قابل افتتاح در سال آینده، اظهار داشت: سالن 1200 نفره بانه، هتل ورزش در سقز و بیجار، چمن مصنوعی 22 گولان و سالن استقلال، خانه جوان بانه و سقز، پیست تارتان و زمین چمن مریوان، سالن ایرانخواه سقز و زمین چمن دهگلان از اهم برنامه های اداره کل ورزش و جوانان در سال آینده است.
جولایی گفت: ساخت خانه ووشو شهرستان سنندج در بخش خصوصی، سالن ورزشی دیواندره، سالن چند منظوره زرینه آغاز شده و عملیات ساخت خانه تکواندو مریوان هم در دهه فجر امسال آغاز می شود.
هزار برنامه فرهنگی ورزشی توسط اداره کل ورزش و جوانان کردستان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان برگزار خواهد شد.
هم اکنون در این استان بیش از 60 هزار ورزشکار سازمان یافته و بیمه شده در رشته های مختلف ورزشی فعالیت می کنند.
6108 / 3034

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال