لیگ برتر فوتبال بانوان

کردستانی ها تیم فوتبال بانوان را در ورزشگاه حمایت کنند

سنندج - ایرنا - سرمربی تیم راه یاب ملل مریوان گفت: کردستانی ها بویژه مریوانی ها روز جمعه تیم ما را در بازی خانگی با حضور شان در ورزشگاه حمایت کنند.

شادی میهنی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حضور تماشاچی ها می تواند در روحیه تیم و نتیجه بازی تاثیر زیادی بگذارد.
وی اضافه کرد: در بازی گذشته که تیم راه یاب ملل از تیم ملوان انزلی باخت، بیش از یک هزار تماشاچی تیم حریف ما را تشویق می کردند.
سرمربی تیم راه یاب ملل مریوان در رابطه با حضور آقایان در ورزشگاه برای تشویق تیم افزود: دستورالعملی مبنی بر ممانعت از این حضور دریافت نشده و این موضوع به تعامل اداره ورزش و جوانان، هیات فوتبال استان و باشگاه بر می گردد.
وی با بیان اینکه این دومین بازی خانگی تیم راه یاب ملل است، یادآور شد: یکی از بازی های خانگی تیم ما به دلیل شرایط بد آب و هوا در استانی دیگر برگزار شد.
میهنی تاکید کرد: با اینکه در حال حاضر لایه ای از برف زمین بازی ورزشگاه زاگرس را پوشانده است ولی کارکنان در حال آماده سازی زمین برای بازی فردا هستند.
سرمربی تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل مریوان در رابطه با باخت تیمش در بازی قبلی و تاثیر آن بر روحیه بازیکنان گفت: در لیگ برتر 22 بازی برگزار می شود و بعد از هر بازی به فکر دیدار آینده و کسب بهترین نتیجه هستیم.
میهنی افزود: دلیل بخشی از باخت بازی مقابل ملوان انزلی خود بازیکنان بودند اما بخشی نیز به دلیل قبول نکردن گل صحیح ما توسط داوران بود که بعد از آن روحیه بچه ها به هم ریخت و مدیریت بازی را از دست دادیم.
وی تاکید کرد: به هر حال داوری هم بخشی از بازی است و باید با توجه به این شرایط سعی کنیم با انجام بهترین بازی، نتیجه را به نفع خود به پایان برسانیم.
در حال حاضر تیم با سه برد، یک باخت و یک تساوی و 10 امتیاز بخاطر تفاضل گل کمتر در رده چهارم جدول لیگ برتر کشور قرار دارد.
تیم راه یاب ملل مریوان روز جمعه 21 دی در ورزشگاه خانگی خود (زاگرس مریوان) به مصاف سپیدار قائمشهر می رود.
6108/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال