محموله بزرگ گوشی و تبلت قاچاق در دیواندره کشف شد

سنندج - ایرنا - فرمانده انتظامی دیواندره گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی یک محموله بزرگ کالای قاچاق به ارزش پنج میلیارد و 200 میلیون ریال شامل گوشی و تبلت در این شهرستان کشف و ضبط شد.

سرهنگ حمید رضایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر حمل و جابجایی کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی شهرستان، بلافاصله چند اکیپ عملیاتی به محل اعزام شدند.
وی افزود: ماموران پلیس اگاهی از استقرار محسوس و نامحسوس در مسیرهای احتمالی یک دستگاه خودرو سمند سفید رنگ را در محور دیواندره - بیجار شناسایی و پس از انجام عملیات تعقیب و گریز متوقف کردند.
سرهنگ رضایی تاکید کرد: از بازرسی به عمل آمده از این خودرو 150 دستگاه گوشی هوشمند و 23 دستگاه تبلت هوشمند با برند سامسونگ از داخل خودرو کشف شد.
وی با اشاره به اینکه کالای قاچاق در بازرسی از این خودرو کشف شد، گفت: در این ارتباط یک نفر دستگیر و به همراه پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
سرهنگ رضایی با اشاره به برنامه ریزی پلیس برای حمایت از کالای ایرانی یادآور شد: نیروی انتظامی آمادگی کامل را برای برخورد با کالای قاچاق و مبارزه با قاچاقچیان دارد.
شهرستان دیواندره با جمعیت 80 هزار نفری در 85 کیلومتری جنوب غربی شهر سنندج قرار دارد.
7353/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال