راه یاب ملل مریوان با چهار گل به ملوان انزلی باخت

سنندج - ایرنا - تیم راه یاب ملل مریوان در بازی هفته پنجم لیگ برتر فوتبال بانوان روز جمعه در بندر انزلی مهمان ملوان این شهر بود که در پایان با چهار گل نتیجه را به میزبان خود واگذار کرد.

به گزارش ایرنا، نماینده کردستان در لیگ برتر فوتبال بانوان علاوه بر باخت در این بازی جایگاه سومی خود در جدول رقابت های این فصل را نیز به حریف داد.
گل های ملوان توسط سارا قمی (سه گل) در دقایق 46، 72 و 75 و افسانه اقبال در دقیقه 62 وارد دروازه راه یاب ملل مریوان شد.
در این بازی یکی از بازیکنان راه یاب ملل مریوان در دقیقه 77 با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد.
مهسا قربانی، بهاره سیفی، سمانه رضایی و فاطمه نصراللهی قضاوت این دیدار را به عهده داشتند.
سرشین کمانگر، فاطمه مخدومی، زهرا خدابخشی، فاطمه امیری، غزاله بنی طالبی، مارال ترکمان، ثنا صادقی، فاطمه قاسمی زهرا حاتم نژاد، مریم نامی، فاطمه صادقی ترکیب اصلی راه‌یاب ملل مریوان در دیدار با ملوان بندرانزلی را تشکیل می دادند که نامی دروازه بان و صادقی کاپیتان تیم بودند.
تیم راه یاب ملل در هفته چهارم لیگ برتر بانوان با سر مربیگری شادی مهینی توانسته بود در بازی پرگل تیم آذرخش تهران را 10 بر صفر شکست دهد و نظر فعالین و ناظران فوتبال را به خود جلب کند.
این تیم اکنون با 10 بُرد، سه باخت و 2 مساوی در رده چهارم لیگ قرار دارد و تلاش می کند با افزایش بردهای خود در بازی های بعدی همچنان یکی از تیم های مطرح لیگ باشد.
باشگاه راه یاب ملل اکنون از 2 تیم والیبال و یک تیم فوتبال بانوان حمایت می کند که تیم های والیبال در لیگ دسته یک و تیم فوتبال بانوان در لیگ برتر حضور دارند.
6108/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال