لیگ دسته یک/

پیروزی شیرین راه یاب ملل مریوان برابر سپاهان اصفهان

سنندج - ایرنا - تیم راه یاب ملل مریوان در رقابت های نیم فصل دوم مسابقات لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور عصر پنجشنبه با شکست تیم سپاهان اصفهان به ششمین بُرد خود دست یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مسابقه تیم راه یاب ملل که در مریوان میزبان تیم اصفهانی بود بازی را سه بر یک برد و یک پیروزی خانگی دیگری را در حضور تماشاگران خود جشن گرفت.
با این نتیجه تیم راه یاب ملل مریوان ششمین بُرد خود را در این رقابت ها ثبت کرد و بدون باخت و با کسب 17 امتیاز به صدر جدول گروه سوم رسید.
تیم والیبال راه ‌یاب ملل مریوان در بازی قبلی خود هم با پیروزی سه بر صفر برابر کُردبال مهاباد در هفته اول دور برگشت رقابت های لیگ دسته یک والیبال کشور صدرنشین گروه خود شده بود.
**
نماینده استان کردستان در رقابت های لیگ دسته یک والیبال جوانان باشگاه های کشور نیز عصر پنجشنبه در مجموعه بازی هایی که در کرمانشاه برگزار می شود توانست با کسب 2 بُرد و 2 باخت رده سوم لیگ را از آن خود کند.
این دوره از بازی ها در چهار گروه پنج تیمی برگزار شد که تیم راه یاب ملل مریوان در گروه سوم با تیم های کاشی کاژه کرمانشاه، سپاهان اصفهان، وحدت مهاباد و شهرداری قزوین هم گروه بود.
رقابت های لیگ دسته یک جوانان به مدت پنج روز برگزار شد و طی آن تیم های شرکت کننده به صورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند.
نماینده کردستان در این مسابقات تیم های سپاهان اصفهان و وحدت مهاباد را شکست داد، و برابر تیم های شهرداری قزوین و کاشی کاژه کرمانشاه نیز مغلوب شد و در پایان با کسب 6 امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفت.
نماینده کردستان در لیگ دسته یک والیبال جوانان کشور در دوره گذشته نتوانسته بود حضوری در لیگ داشته باشد.
تنها 2 تیم اول لیگ امکان حضور در لیگ برتر را دارند که راه یافتن تیم کردستان تا رده سومی لیگ می تواند برای سال های آینده و حضور این تیم در رده های بالاتر امیدوار کننده باشد.
از سوی دیگر مسئولان باشگاه راه یاب ملل هدف اصلی حمایت از تیم رده سنی جوانان را تقویت والیبالیست هایی برای تیم بزرگسالان اعلام کردند.
باشگاه راه یاب ملل اکنون از 2 تیم والیبال و یک تیم فوتبال بانوان در استان کردستان حمایت می کند که در رقابت های لیگ برتر حضور دارند.
6108/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال