بسکتبالیست کامیارانی به اردوی تیم ملی دختران دعوت شد

سنندج - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان کامیاران گفت: آیدا گل محمدی بسکتبالیست کامیارانی به اردوی تیم ملی بسکتبال دختران دعوت شد و باید روز 23 دی ماه خود را به مربیان تیم ملی معرفی کند.

سیوان رحیم پور شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اردوی تیم ملی بسکتبال سه به سه زیر 23 سال و بزرگسالان بانوان کشور اواخر دی ماه جاری در مجموعه آزادی تهران برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه این اردوی تیم ملی بسکتبال از یکشنبه 23 تا چهارشنبه 26 دی ماه ادامه دارد، اظهار داشت: این اردو زیر نظر راضیه شمس (سرپرست)، آزاده زمانپور و نیکا بیک لیک لی به عنوان مربی و آنیا هوسپیان بدنساز به عنوان کادر فنی تیم ملی برگزار می شود.
رحیم پور در خصوص اسامی دعوت شدگان به این اردو گفت: سعیده علی، کیمیا یزدیان، سارا اعتماد، دلارام وکیلی، پریسا کرمی، نگین رسولی پور، گلشید امیدیان، شادی عبدالوند و نسرین فلاح از جمله بسکتبالیست های تهرانی دعوت شده به این دوره از اردو هستند.
وی یادآور شد: شیدا شجاعی، زهرا عدالت کار، مائده پورحیدر، سمیه ثابت زاده، سحر نجفی از دانشگاه آزاد اسلامی، مهلا طاهری از گلستان، معصومه اسماعیل زاده، مژگان خدادادی، ساغر اجیلی از اصفهان، ناهیده اسدی و فائزه شهریاری از آبادان، فاطمه آقازادگان از قزوین و آیدا گل محمدی از کردستان دیگر بازیکنان دعوت شده به این اردو هستند.
کامیاران با 2 هزار و 500 ورزشکار فعال در رشته های مختلف ورزشی در 65 کیلومتری جنوب سنندج واقع شده است.
7349/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال