سرمربی راه یاب ملل مریوان: می توانستیم بیشتر از 10 گل بزنیم

سنندج - ایرنا - سرمربی تیم راه یاب ملل مریوان با اشاره به برد پرگل این تیم براب رتیم آذرخش تهران گفت: امروز می توانستیم بیشتر از 10 گل هم به حریف بزنیم.

شادی مهینی روز دوشنبه پس از پیروزی پر گل تیمش در چارچوب بازی معوق هفته چهارم لیگ برتر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بسیاری از حملات تک به تک تیم ما به نتیجه نرسید در غیر این صورت شاهد پیروزی با گل های بیشتری بودیم.
وی اضافه کرد: البته ما زیاد به دنبال گل زده یا معرفی خانم گل در رقابت های لیگ نیستیم بلکه می خواهیم در بازی های رو در رو به بُرد برسیم و جایگاه خود را در جدول حفظ کنیم.
مهینی با بیان اینکه تیم آذرخش تهران تیمی جوان و پویاست که در بازی امروز در لاک دفاعی فرو نرفت، افزود: بازیکنان تیم آذرخش، میانه زمین را گرفته و اجازه بازی سازی را به تیم ما ندادند.
وی یادآور شد: تاکتیکی که اجرا کردیم بردن توپ به گوشه ها و رساندن توپ به مهاجمان تیم بود تا از این طریق به سمت دروازه راهی پیدا کرده و به گل برسیم که این شگرد نتیجه داد.
تیم راه یاب ملل مریوان در بازی امروز خود در چارچوب هفته چهارم که جمعه گذشته بدلیل آبگرفتگی زمین زاگرس این شهر به تعویق افتاده بود، توانست با نتیجه 10 بر صفر تیم آذرخش تهران را شکست دهد و پر گل ترین بازی لیگ برتر را به نام خود ثبت و جایگاه خود را در رده سوم جدول تثبیت کند.
تیم راه یاب ملل با 10 بُرد، 2 باخت و 2 مساوی و 32 امتیاز در رده سوم جدول لیگ برتر قرار گرفته است.
نماینده کردستان در لیگ برتر بانوان کشور در بازی قبلی خود توانسته بود تیم سپاهان اصفهان را در خانه این تیم شکست دهد.
بازی بعدی تیم راه یاب ملل روز جمعه 14 دی در شهر انزلی و با تیم ملوان این شهر خواهد بود.
6108/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال