نفرات برتر مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی بانوان کشور معرفی شدند

سنندج - ایرنا - مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی بانوان کشور در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان روز چمعه به میزبانی مریوان برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در رده سنی نوجوانان تیم های خراسان رضوی، همدان و اصفهان به ترتیب جایگاه اول تا سوم را کسب کردند و در رده سنی جوانان نیز تیم خراسان رضوی مقام اول شد و تیم های قزوین و چهارمحال بختیاری جایگاه دوم و سوم را از آن خود کردند.
در رده سنی بزرگسالان این رقابت ها هم تیم تهران بر سکوی نخست ایستاد، خراسان رضوی دوم و البرز هم به مقام سوم رسید.
مسابقات دو صحرانوردی بانوان کشور روز جمعه با حضور تیم هایی از استان های سراسر کشور به میزبانی مریوان و در کنار دریاچه زریبار این شهر برگزار شد.
در این رقابت ها که تحت عنوان گرامیداشت 5400 شهید کردستان برگزار شد و 300 دونده دختر به نمایندگی از 31 استان سراسر کشور و در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در آن حضور داشتند.
شرکت کنندگان در رده سنی نوجوانان این رقابت ها مسافت 6 کیلومتر، در رده جوانان 8 کیلومتر و بزرگسالان مسافت 10 کیلومتری دور دریاچه زریبار را طی کردند.
استان کردستان با سه تیم در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در این رقابت ها شرکت کرده بود.
به تمام نفرات اول تا سوم رده های سنی مدال، حکم و مدال قهرمانی و به تیم های برتر اول تا سوم نیز جام قهرمانی اهدا شد.
سال گذشته نیز مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی آقایان و بانوان کشور در رده سنی نوجوانان و بزرگسالان به میزبانی شهرستان مریوان برگزار شده بود.
6108/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال