برخورد پژو با تیر چراغ برق یک کشته و سه زخمی برجا گذاشت

سنندج - ایرنا - رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس با تیر چراغ برق در کمربندی بهشت محمدی یک نفر کشته و سه نفر نیز مصدوم شدند.

سهیل فضل وزیری شامگاه چهارسنبه در تشریح جزییات این حادثه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این حادثه رانندگی ساعاتی پیش در مسیر کمربندی بهشت محمدی و به علت سرعت زیاد خودرو و خارج شدن از کنترل راننده روی داد و باعث شد خودرو به شدت با تیر چراغ برق کنار جاده برخورد کند.
وی افزود: بلافاصله پس از اعلام حادثه از طریق سامانه 125 نیروهای عملیاتی آتش نشانی به محل اعزام شده و نسبت به خروج سرنشینان این خودروی سواری اقدام کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج با بیان اینکه در این حادثه یک نفر از سرنشینان کشته و سه نفر نیز مصدوم شدند، تاکید کرد: پس از اعزام سرنشینان مصدوم خودرو به بیمارستان، عملیات ایمن سازی مسیر توسط آتش نشانان انجام شد.
به گزارش ایرنا، بر اساس آمار علوم پزشکی کردستان در سال گذشته شاهد مرگ 336 نفر بر اثر تصادفات برون شهری و روستایی بوده ایم.
بر همین اساس تعداد مصدومین تصادفات برون شهری 6 هزار و 949 نفر بوده است که نسبت به سال ما قبل از آن که پنج هزار و 624 نفر مصدوم شده بودند میزان مصدومیت ناشی از تصادفات 23.6 درصد رشد داشته است.
طول شبکه راه های استان هفت هزار و 834 کیلومتر است که این میزان شامل 6 هزار کیلومتر راه روستایی، ٢٢٦ کیلومتر بزرگراه، ٣٠٨ کیلومتر راه اصلی و یک هزار و ٣٠٠ کیلومتر راه فرعی است.
7348/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال