مسابقات بدمینتون جوانان کشور با قهرمانی زنجانی ها پایان یافت

سنندج - ایرنا - مسابقات بدمینتون رنکینگ قهرمانی جوانان پسر کشور که در دو بخش انفرادی و دو نفره در شهر دیواندره برگزار شد، با قهرمانی بدمینتون بازهای زنجانی به پایان رسید.

رئیس اداره ورزش و جوانان دیواندره گفت: دومین مرحله از مسابقات رنکینگ رده سنی جوانان پسر قهرمانی کشور از روز 18 مهر در بخش یک و دو نفره در سالن ورزشی اندیشه این شهر برگزار شد.
گلاله محمدسلیمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این دوره از رقابت ها 94 بازیکن که شامل 82 بازیکن در بخش انفرادی و 34 تیم دو نفره بودند در قالب 21 تیم از استان های مختلف شرکت داشتند.
وی افزود: در پایان این دوره از مسابقات در بخش یک نفره مهدی انصاری از زنجان اول شد، علیرضا کرمی از تهران دوم و محمد چهارمالی از فارس و متین مفیمی از سمنان بطور مشترک مقام سوم را کسب کردند.
محمد سلیمی با اشاره به برگزاری رقابت های بدمینتون دو نفره یادآور شد: در این بخش نیز تیم مهدی انصاری و علی حسین خانی از زنجان اول شدند، سینا رستم پور و علیرضا کرمی از تهران دوم و هادی اشتیانی، مسعودنجفی و فرید یاسمی از زنجان مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.
وی تاکید کرد: همزمان با برگزاری رقابت‌های رنکینگ بدمینتون جوانان پسر کشور، کلاس ارتقای داوری درجه سه به 2 این رشته ورزشی نیز با حضور داوران استان‌های کردستان، تهران، مرکزی، آذربایجان ‌شرقی و آذربایجان ‌غربی برگزار ‌شد.
به گزارش ایرنا، رقابت‌های دومین مرحله رنکینگ بدمینتون جوانان کشور از 18 تا 20 مهر ماه جاری به مدت سه روز در سالن ورزشی اندیشه دیواندره برگزار شد.
مسابقات رنکینگ بدمینتون پسران کشور رده سنی جوانان در ۳ مرحله برگزار می شود که مرحله اول آن تیر ماه در شهرستان اراک برگزار شد، دومین مرحله در شهرستان دیواندره برگزار شد، زمان و مکان برگزاری سومین مرحله آن متعاقبا از سوی فدراسیون اعلام خواهد شد.
شهرستان دیواندره با جمعیت 80 هزار نفری در 85 کیلومتری جنوب غربی شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.
7353/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال